Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten milyen munkalehetős...

Budapesten milyen munkalehetőségek vannak 8 általánossal?

Figyelt kérdés
Esti gimnáziumban tanulok, de nagy valószínűséggel évet ismétlek, mert eddig mekiztem másfél-két órára onnan, ahol lakom (kiemelt bérezésű), és sokszor nem úgy kaptam a beosztást, hogy be tudjak járni, és maradnom is kellett pluszban, amit persze nem láttam viszont eredménynek a fizetésnél. Szóval ebből a cégből elég volt, de tudnék még mesélni. Az sem baj, ha csak részmunkaidős a munka, de nettó 130-140 Ft-ot szeretnék minimum keresni az albérlet miatt. Egyébként 19 éves lány vagyok.

2018. márc. 15. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Gubacsi ut
2018. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
1 es, a Gubacsi út rád vár.
2018. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Pl. Targoncazas nok is csinalhatjak.mostanaban jol fizetnek.

Ezetleg aldiba raktaros stb

2018. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az Aldiban sajnos nem feleltem meg, mert idősebbeket keresnek. Pedig nagyon jól fizetne. Élelmiszerboltokban raktározási munkákat keresek mostanában, hátha.
2018. márc. 15. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Aldi logisztikai kozpontra gondoltam, napi 6 oras munkaido netto 140 ezres fizetes plussz caf.
2018. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!