Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki keres többet? A repülőmérnö...

Ki keres többet? A repülőmérnök vagy a pilóta?

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

A repülőmérnök tizedikképnt ül a tervezőasztal-sor végén, vagy pedig óriásgépen hajózómérnök?

Az óriásgépet is pilóta vezeti, meg az alaszkai kis kétszemélyest is. Melyikre vagy kiváncsi?

Gondolod, minden társaság egyformán fizeti pilótáit?

.

Egyértelmű válasz kérdésedre:: helyzettől függő és a fene se tudja.

2018. márc. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyílván függ a helyzettől stb..Én az elérhető maximumra vagyok kíváncsi illetve legkedvezőbb esetben (magyarországi viszonylatban és nemzetközileg) a kezdő fizetésre, de persze ennyiben van olyan oldal vagy lelkes személy, aki légitársaságokra, majd géptípúsokra lebontja azt megköszönném, de nem hiszem, hogy van ilyen elvetemült személy/oldal.
2018. márc. 18. 07:36
 3/9 A kérdező kommentje:

*amennyiben

.

Egyértelmű válasz a kérdésedre: mindkettőre

2018. márc. 18. 07:37
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Már csak azért se számíts a kívánt válaszra, mert a tapasztalat azt mutatja, hogy tíz hasonló kérdésből kilenc valami műveletlen, unatkozó tini aki arról álmodozik, hogy hipp-hopp megtollasodik minden erőlködés nélkül.

Adtam már én is kimerítő választ, s a reakciója egy b+ volt.

2018. márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

"Egyértelmű válasz a kérdésedre: mindkettőre"

NINCS 'mindkettő', hanem 'mindsok' van!

Ahány légitársaság, ahány géptipus, mind eltérő keresetet biztosít.

Ráadásul az a pilóta, aki a szimulátorból kiesve most ül a pilótafülke jobb oldalán, összehasonlíthatatlanul kevesebbért teszi, mind a bal székben ücsörgő kapitány.

,

A repülőmérnök és a pilóta keresete sem összehasonlítható.

Ki keres többet, aki a luxusautót tervezi, vagy aki saját limójával fuvaroz?

2018. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tisztában vagykk vele, hogy rengeteg eshetőség van. Arról nem én tehetek, higy kifogtál egy tahót. Én csupán egy minimum-maximumot szeretnék, amit még nem szégyen leírni. Tudom, hogy a kapitány fizetése jóformán megduplázódik, de ha egy egyszerű esetet veszünk pl.:valamely személyszálító kapitánya és ugyanannak a gépnek a főmérnöke akkor az már kielégítő válasz lenne nem úgy mintahogy feljebb csak kukacoskodni tud az egyik válaszadó.

A "mindkettő" alatt azt értem, mind a nagy- és kisgépek.

2018. márc. 18. 10:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag csak példákat szeretnék
2018. márc. 18. 10:45
 8/9 anonim válasza:
100%

#4-es te most komolyan akkora gyökér vagy, hogy azt mondod "úgyse fogok válaszolni, mert sok tinit felidegesített az irritáló stílusom!!"?! Hát, jóó.

Kérdező!

Van pár angol oldal ezzel kapcsolatban:

[link]

[link]

2018. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.
2018. márc. 18. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!