Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan munka amihez nem...

Van olyan munka amihez nem kell semmi végzettségi papír ehhez hasonlók ezt komolyan kérdezem légyszi a Mc Donald’s hasonlókat hagyjuk ki és Amerikában?

Figyelt kérdés
kint vagyok csak munka kellene, ÉS légyszi ne azok jöjjenek hogy csak úgy nem lehet kinnt maradni meg ilyenek ezeket elintéztem csak a kérdésre kérek választ

2018. márc. 23. 21:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze nem beszélek nagyon sokat amerikai angolul
2018. márc. 23. 21:18
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha a McDonald's és hasonlók nem játszanak, akkor legyél építészmérnök. Nem baj, ha nem megy az amerikai angol, azért a britet is megértik.
2018. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Erre biztos egy magyar oldalon Magyarországon élő emberektől fogsz választ kapni...
2018. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
politikus
2018. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 igazad van😂
2018. márc. 24. 00:21
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Pont az USA az az ország ahól nem nézik a papírt, persze vannak szakmák ahól igen, de ezek általában orvos, tanár és hasonló munkaköröknél van.

Viszont a legtöbb helyen azt nézik,hogy az adott munkát el-e tudod végezni vagy nem.

Tehát például jelentkezel egy munkára te, mindenféle végzettség nélkül. Rajtad kívül jelentkezik még egy amerikai diplomás, de te az adott munkát sokkal jobban eltudod végezni mint ő, akkor téged fognak felvenni, az,hogy kinek milyen papírja van, teljesen hidegen hagyja őket, legalábbis én ezt tapasztaltam idáig.


Hogyha meg tényleg megvannak a papírjaid, legálisan vagy kint, akkor nem értem,hogy hogyan lehet,hogy nem találsz munkát.

[link]

2018. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahol en dolgozok oda nem kellett papir es nehany ev tapasztalattal manager is lehet az ember kb dupla fizetesert, persze van sokfele manager, kulonbozo berekkel, kulonbozo elvarasokkal.

Itt Amerikaban lehet az ember kertesz, festo, gipszkarton szerelo vegzettseg nelkul.

2018. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pl. a könyvíráshoz nem kell, csak jó képzelőerő, gazdag fantázia, tájékozottság, szorgalom, és hűen érzékeltető cselekményleírások.


Amúgy ez pont elég nehéz, hogy többet érjen, mint némely papír :)

2018. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!