Dorten kérdése:

PayPal fizetés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kiskorú viszont ahogy hallottam egy bankkártya fenntartása is pénzbe kerül, ezért nem is csinálok egyet mert még nincs fizetésem. Az internetes oldalakon meg már jobban használják a PayPal módszert. Ezzel csak a gond a bankkártya.. Ha nincs rá kötve a PayPal felhasználóm, de küldenek egy bizonyos összeget az email címre, megkapom és fel tudom használni a pénzt? Ettől félek mert ugye ez egy virtuális dolog, rizikós.

2018. márc. 26. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A PayPal fiókodból tudsz vele fizetni, kivenni akkor tudod készpénzben, ha hozzákötsz egy bankszámlát.
2018. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Saku14 ***** válasza:
Csinalj OTPJuniort azt addig hasznalhatod ameddig reszt veszel az oktatasban .
2018. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pénzt ki venni nem akarok, vagyis nem áll szándékomban, csak online valamiket eladni és a fizetési metódus a PayPal lenne.


OTPJunioron gondolkodtam viszont a PayPal egyszerűbbnek tűnik + ha komolyra fordítom a dolgot, bankkártyat is csatolok hozzá.

2018. márc. 26. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Eladóként a paypal használata sincs ingyen, és bankkártyát (ezzel együtt pedig természetesen egy bankszámlát) is igényel a használata, ezek nélkül nem fogod tudni aktiválni a fiókot.
2018. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!