Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásajánlat elfogadása után,...

Állásajánlat elfogadása után, ha visszautasítottam, és utána újra el szeretném fogadni az állást, van esélyem még, hogy felvegyenek megint? Vagy már nem igazán érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelye, területi elhelyezkedése (az országban) válogatja, a büszkeség, a mentalitás, az emberség, sok minden.

Találkoztam olyanokkal akik közölték, kijelentették; egyszer nem többször, kell, nem kell, utána hiába is kopogsz már.

2018. márc. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért megpróbálom még holnap, végülis veszíteni nem veszítek vele semmit. 2 nap telt el a visszautasításom óta.
2018. márc. 29. 01:08
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Tudod, ki venne fel?

Még interjúra sem hívnálak be.

2018. márc. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RED_Den válasza:
84%

Igazad van, menj és próbáld meg, ha az állást nem töltötték még be és megnyerő vagy az elbíráló csapatnál akkor nyert ügyed van.

3# Ez a remek hozzáállás, nem vagy tisztába se a hellyel se a céggel se a személlyel se a személyes és családi körülményekkel mégis belezúzod a betonba.

2018. márc. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Az esélyed elég kevés rá, de ha nagyon nincs normális jelentkező rajtad kívül akkor megfontolják. Viszont ha van nekik a kalapba 3-4 ember aki szóba jöhet akkor ezzel valószínűleg elástad magad.
2018. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, segíts megérteni a viselkedésedet:

mi az, ami miatt 2 nap alatt ekkorát fordult a világ?


Vagy egyszerűen csak magad sem tudod, mit akarsz? Vagy nem jött be egy másik állás?

Tényleg nem értelek.

2018. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

RED_Den

Dehogy döngölöm betonba!

Viszont: milyen bizalmat vár el maga iránt az, aki két nap alatt NEM-ről IGEN-re vált?

Ha én lennék a munkáltató, vagy megbízottja, elsőre az jutna eszembe, hogy 2÷3 nap múlva ismét változtat.

2018. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Pontosan, ahogy 7-es írja (6-os vagyok)

Nem alkalmaznám, mert ha elutasít egy állást és 2 nap múlva mégis akarja, akkor tegyük fel, felveszem és a próbaidő 3.-ik napján meg azt mondja: bocs, mégsem erre gondoltam.

Természetesen ez más munavállaló esetében is előfordulhat, csak szerintem kisebb valószínűséggel.


Nekem pl. már tele van a hócipőm azzal, hogy FELNŐTT emberek nem képesek felelősséget vállalni a döntéseikért: megrendeltem valamit de meggondoltam magam, mégsem kell (mindezt 2 óra múlva)

Rossszabbik eset: megrendeltem, már jön a futár, mi van, ha mégsem veszem át - nem számít, hogy emberek sokasága dolgozik feleslegesen, hogy az eladónak kára lesz belőle, stb. de "meggondoltam magam" - mint az óvodában...

Bocs kérdező, lehet, hogy alapos indokod van rá, de mivel feltettél egy kérdést, de azóta sem kerültél elő, így nem tudhatjuk, mi vitt rá?

2018. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Ja elnézést, most látom, éjjel 1-kor még válaszoltál - bocsi :-)
2018. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

#8


Még az is lehet, hogy a kérdező bolond, de minimum személyiségzavaros.

2018. máj. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!