Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik vagy dolgozott...

Dolgozik vagy dolgozott valaki moziba mint diak?

Figyelt kérdés
Jovotol egyetemre jarok es egy alberletett kell majd fenntartanom igy muszaj dolgoznom. Ti egyetem mellett hogyan tudtatok menni,heti hanyszor mennyi idore? Rugalmasak ilyen teren? Melyik a legjobb pozicio? Milyen a fizetes?

2018. márc. 31. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Őőő, nem azért, de ez nem így működik. A moziban nem fognak felvenni állandósra, mert oda olyat keresnek, aki be tud járni dolgozni. Regisztrálj egy közvetítő cégnél és ők fognak adni diákmunkát. Mikor mit. Ha moziban szeretnél leginkább dolgozni, akkor kérd meg őket, hogy egy mozihoz közvetítsenek ki, de biztosan lesz olyan hét, amikor éppen nem kell munkaerő és máshova fognak küldeni.
2018. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miert ne vennenek fel allandosra? Ez hulyeseg. :D Hat ha heti negyszer mesz 6-7orakat,az mar reszmunkaido nem? Miert kozvetitene egy diakszovetkezett teljesen mas munkahelyre akar egy hetre is? :D Tagja vagyok egy diakszovetkezetnek,1 evet dolgoztam tescoba ugy hogy heti 3x max 4-5orat. Es ha epp letszamstopp volt akkor par nap kinaradt. De nem kuldtek el mashova :DDDD
2018. ápr. 1. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Jó, ha neked sikerül főállásban állást szerezned, akkor sok sikert! Mégis hogyan gondoltad? Egyetemre be sem fogsz járni? Ez így nem így működik.
2018. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Reszmunkaido. Szerinted az osszes egyetemista hogy dolgozik a mozikba?
2018. ápr. 1. 00:58
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Közvetítőn keresztül. A Cinema Citynek tudom, hogy van szerződése valamelyik céggel és ők küldik ki a munkaerőt nekik. A legegyszerűbb az lesz, ha bemész személyesen és megkérdezed, de 100%, hogy nem fognak felvenni részmunkaidőbe.
2018. ápr. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
29%

Pár hete jelentkeztem, behívtak interjúra is, de aztán megkaptam egy másik állást, így nem mentem be. Csak azt tudom, amit a telefonba árultak el jelentkezéskor.

A győri Cinema Citybe jelentkeztem, azt hiszem a melódiák által, de nem tudom pontosan, de könnyen kiderül ha rákeresel majd. A hirdetés szerint jegyárusítót, büfést és jegyellenőrt kerestek, de a telefonba elárulták, hogy inkább csak büfébe. Feltétel volt, hogy hétvégén (csütörtök, péntek, szombat, vasárnap) legalább 2 napot kell vállalnod +1 hétköznapot (hétfő, kedd, szerda). Ha jól emlékszem 6-6 órákat kellett vállalni legalább. Te döntötted el, hogy melyik műszakban mész, viszont heti egyszer vállalni kell az estit, tehát, hogy záráskor ott maradsz, ez azt jelenti, hogy hajnali 1 körül végzel ebben az esetben. Ennél többet is vállalhatsz, de egyetem mellett azért ez is elég szerintem. Fizetés sehol sem jó, ahol diákként vagy bejelentve szerintem. És én jegypénztárba szerettem volna menni, a büfében mikor óriási a tömeg, akkor az nem lehet egy álom :D

2018. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!