Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Durva hiba, hogy rosszul...

Durva hiba, hogy rosszul töltöttem ki?

Figyelt kérdés

Elég kínos,ami történt. Állásbörzén voltam, az egyetem keretében volt szervezve. Gyakornoki helyet keresgéltem,érdeklődtem. Az egyik helyen, mondta a vállalat által kiküldött infószolgáltató, hogy töltsem ki az adataim,majd keresni fognak a lehetőségekkel kapcsolatban.

A vállalat olyan pozíciókat kínál,ahova kell nyelvtudás, ez a leglenyegesebb,mivel kapcsolattartáshoz kell.


Szóval amikor kitöltöttem azt a papírt,sorban ott volt angolul írva,hogy vezetéknév,keresztnév stb.

Hirtelen leblokkoltam és fordítva írtam a surname hez írtam a keresztnevem . Meg most így utólag jöttem rá ,hogy az egyik adatkérdésnél nem emlèkszem mi volt,de én egy 3-ast írtam oda,mivel 3.éves vagyok az egyetemen...tuti nem ezt kérdezték.


Sietve odaírogattam dolgokat és persze e-mailt is.

Ezek után ne is várjak tőlük e-mailt ? Ez már egy meghatározó dolog ,hogy csak azt a listát ahogyan kitöltöttem ?



Nagyon bánt a dolog,hogy hirtelen ilyen hülye voltam. Egyébként középfokú az angolom , szakmai.


Mit gondoltok,ezzel lecsúsztam egy lehetőségről? Mert a precizitás eleve feltétel,mint mindenhol.


2018. ápr. 5. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos ahol a nyelvtudás top prioritás oda azonnal kukáznak egy olyan jelentkezést, aki szemmel láthatóan a kérdést sem értette.
2018. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jelentkezz hozzájuk külön akkor. Az még nem katasztrófa ha fordítva írtad a neved, mertehet figyelmetlenség miatt. Ha viszont fontos az angol a középfokú tudás kevés lehet.
2018. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából ez nem jelentkezés volt,hanem csak azért iratkoztam fel,mert küldenek e-mailt a pozíciókról .

Jelentkezni önéletrajzzal kell.


Tudom,hogy elcsesztem. Iszonyat kínos amúgy. Abban bízok,hogy ennek nem lesz semmi jelentősége .


Az angol szintjére meg nem mondott konkrétat ,csak hogy kell.

2018. ápr. 5. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Értettem hogy ez sak érdeklődés volt, azért írtam hogy ha tényleg érdekel a hely ne rájuk várj hanem jelentkezz magadtól hozzájuk vagy írj nekik emailt hogy mikyen lehetőségek vannak. Általában azért kell tudni felsőfokú szinten a nyelven, ha partnerekkel is angolul kell kapcsolatot tartani meg sok multinál a munka is angolul folyik. Melyik cég ez?
2018. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lol, kíváncsi vagyok mi lehetett a kérdést, ahova 3-ast írtál :D Legmagasabb iskolai végzettsége? 3! Óriási.
2018. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

örülök,hogy ilyen vicces. mivel szakmai gyakorlatról van szó,így akkor ott hirtelen értelmesnek tűnt,hogy arra kérdez rá,hanyad éves vagyok. utólag persze rájöttem,ez hülyeség.


igazából visszacsinálni már nem tudom. csak nem szeretném,ha emiatt utasítanának vissza.

Ha nem küldenek e-mailt az nem baj,mert jelentkezni még csak hónapok múlva akarok,meg nem is biztos még. Az lenne a rossz,ha valahogy ez megmaradna,és ha jelentkezek majd ,vagy akár jövőévben ,akkor ezt figyelembe veszik.


Erre mekkora az esély ?

2018. ápr. 5. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség, én is iratkoztam fel állásbörzén cégekhez infóért, volt ahova azt is be kellett írni hányadik évem ez az egyetemen vagy mikor végzek. Nyilván ezt igy fene se tudja tőled épp mit kérdeztek.


Nem valószínű, hogy erre emlékeznek majd vagy komolyan számítana. Max beviszik vhova az email címed és küldenek egy általános tájékoztatót, de jelentkezésnél nem bányásszák elő. Feleslegesen izgulod túl a dolgot.

2018. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez megnyugtatott. Legközelebb figyelmesebb leszek,nagy tanulság.
2018. ápr. 5. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!