Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A biztonsági örködéshez...

A biztonsági örködéshez feltétlen kell a nagy darab termet?

Figyelt kérdés

Munkát keresek, és a biztonsági örködés egy időre jó lenne nekem. Nem vagyok valami széles gyerek, de viszont magas. 189 cm és 72 kg.

Ránézésre, magas szikár/sovány alkat. Tehát nem gond ez hogy vékony vagyok, de viszont magas?


2010. jún. 11. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia, egyáltalán nem gond sok sikert
2010. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Dehogy kell. Láttam én már a környezetemben is nyiszlett biztonsági őrt.

Tudod, őket nevezték régen portásnak.

2010. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Gondolom kaptok pisztolyt, azzal csak megtudod védeni, azt amit kell.


De sztem nem gond, mert magas vagy és az sztem előnyösebb, mintha szélesebb lennél, mivel hízni még hízhatsz, de nőnni már nem tudsz.

2010. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem baj az ha vékony vagy...de legalább magas..szerintem itt is kellene egy alap magasság...

Láttam már olyan biztonsági őrt, hogy kettőig nem látna,ha levenné a "szódástalp" vastagságú szemüvegét, meg ilyen "mocsokszomszéd vénasszony" típust is.

Szóval te mindenképp megfelelsz az elvárásnak :)

2010. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jólvan jólvan :)))

Akkor megnyugodtam.

Mert tényleg azt hittem már hogy "kell a 100 kg".

De akkor végülis teljesen mindegy. A magasságommal tényleg nem lehet baj.

Köszi a válaszokat! ;)

2010. jún. 11. 21:20
 6/14 anonim ***** válasza:

Hehe, pisztoly... :D LoL.

Maximum egy leharcolt parabellum, 6 kivénhedt tölténnyel a tárban, Ráadásul, ha használod, max 5 golyód marad, ami 10-15 cigány ellen hatástalan, ráadásul meg is hurcolnak miatta. A Biztonsági őr, ilyen teszkóban, ósánban, kórában csak dísznek van, hívhatja a rendőröket, sok mást nem tehet. (Igaz, néha beviszik a tiniket motozásra, de ha én lennék az egyik apja, bemennék, és úgy verném pofán a biztonsági őrt, hogy a lányomhoz hozzá mert érni, hogy a fogai körmérkőzést játszanának a bennmaradásért, ráadásul fizethetne kártérítést, mert bíróságra vinném az ügyet.) Sokat, legálisan nem tehet a biztonsági őr, mert nem rendőr. Ezért is vannak 1 méter 50 centis 40 kilós biztonsági őrök a bevásárlóközpontokban. Sok sikert, de ne gondold, hogy őrként seriff vagy, mert megjárhatod, ráadásul azért a pénzért, amit fizetnek, nem is éri meg. A Pisztolyt meg, ha megtámad egy rakás cigány, jobb tárat kivéve eldobni, és futni, mint a nyulak, legalább nem üti a combodat, az a két kilós vasdarab.

2010. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mekkora vagy. Épp ez benne a vicc. Minap az egyik bankban egy állítom 60 éves biztonsági őr volt, egyszer lehajol be is áll a dereka, meg 3-szor kirabolják a bankot...
2010. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
egyik volt munkahelyemen volt egy 50 kilós 150 cm.es csaj, mint biztonsági őr, áruház....a csajnak olyan fellépése volt, hogy még én is megijedtem volna, ha nem tudom, hogy aranyos nőci....és még a hangját sem emelte fel és udvarias volt, de a fellépése....
2010. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül kell hogy kigyúrt nagydarab legyél, de azért ha belegondolsz, akkor szívesebben alkalmaznak egy testesebb férfit mint egy véznát. Az jobban meg tudja magát védeni, nem kötözködnek vele,nem mernek neki beszólni.Fegyvert pedig nem mindenhol adnak, nem mindenhová kell fegyveres őrzés.
2010. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Teljesen megfelel a testalkatod!


A másodiknak : nyiszlett biztonsági vagyok (portás ) 180cm magas 110 kiló !


A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-11 21:27


Látszik, hogy nem voltál katona, csak a szád jár ! A Parabellum tára 14 lőszert képes fogadni ugyanis szekreénytáras nem forgótáras ami csak 6-ot.

2010. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!