Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen (lehetoleg jol fizeto)...

Milyen (lehetoleg jol fizeto) diakmunkak vannak 15 evesen?

Figyelt kérdés
Tudom, h a kornyeken ahol lakok nincs mindenfele, de ugy osszessegeben mi az amivel legjobban lehetne keresni? Es legroszabban? Tapasztalatok diakmunkaval kapcsolatban?

2018. ápr. 8. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Programozás? Diákszövetkezeteknél láttam programozói munkát 1500ft / óráért 1-2 éve amikor én nézegettem.
2018. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Melyik diakszovetkezetnel?

2018. ápr. 9. 05:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Ötletem sincs. Kb 2 éve néztem. Php volt 990ért és java 1500ért.
2018. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, a diákszövetkezetek azt hiszem csak 16 fölött elérhetőek.
2018. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3

Azert koszonom, pedig pont jol jonne mert most tanulom a javat.

4

15tol vannak a diakszovetkezetek, mint ahogy a diakmunkat is lehet.

Ugy szeretem, mikor vkinek goze sincs arrol amirol ir, de azert leirja a rosszat.

2018. ápr. 9. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az 1,3,4 válaszoló. Amúgy amikor még az egyik barátomat kísértem egy ilyen helyre úgy hallottam, hogy 16 a korhatár :) Mért kell így leugatni ... mondtam, hogy rég voltam.


[link]

2018. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 15 éves kor még a tapasztalatszerzés ideje nem a nagy keresetek lehetősége. Ha sok pénzt akarsz keresni akkor még nagyon sokat kell tanulnod (egyetem), vagy sokat fogsz csalódni, mert elsősorban az kéne, hogy számítson mihez van kedved, mire vagy alkalmas. Csak aztán jön az, hogy ezért mennyit fizetnek
2018. ápr. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Tudom, csak mivel irtam, h programozast tanulok, es a szuleimnek szinte mindig szukseguk van a gepre mert ok is azon dolgoznak, mar nagyon szuksegem lenne egy laptopra, ezert nekem most inkabb a penz lenne az elsodleges szempont.

2018. ápr. 10. 05:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérj egyet karácsonyra vagy szülinapra. Én ha kell meg szoktam előlegezni a gyerekeknek az ilyesmit, hozzátéve, hogy majd annak idején legfeljebb a facebbokon várjon tőlem egy csokor virágot. El szokták fogadni. Pont tavaly volt egy ilyen. Nyugdíjas vagyok ezért kevesebbet tudom őket segíteni. Mondtam, hogy most egy pár évre elintéztük az ajándékot. Az is laptop volt
2018. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!