Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kokditeremben dolgozhat...

Kokditeremben dolgozhat olyan, aki nem cicaba?

Figyelt kérdés
Nekem pl kék a hajam, szemüvegem van, és inkább aranyos arcom, mint szép. Átlagos testalkat, most fogok elkezdeni sportolni. Eddig egyszer voltan ilyen interjún, akkor még vörös hajjal, de már akkor is úgy néztek rám, mintha földönkívüli lennék. Erre minden helyen számítsak vagy csak rossz helyet fogtam ki?

2018. ápr. 10. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Ahova én jártam egy brutális nagy seggű csajszi volt a pultos. Bár teszem hozzá nagyon karakán volt és a maga módján szexi.


Szvsz egy konditeremben inkább olyan pultos kell, aki le tudja kezelni a tesztoszterontól túlfűtött bandát.

2018. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
simán dolgozhatsz, nekem tetszenél is:)
2018. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
Konditerembe egy ilyen haj simán jó. A többivel együtt.
2018. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahova én jártam évekig még a szülővárosomban ott egy iszonyat túlsúlyos nő volt a recepciós. De mondjuk hozzá kell tennem, hogy a szülővárosom Pécs. Ott ha le tudod írni a neved felvesznek szerintem.
2018. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!