Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában mennyit keresne egy...

Qewert2000 kérdése:

Angliában mennyit keresne egy 17 éves diák egy mosodában?

Figyelt kérdés
Adott nekem egy munkalehetőség kint angliában. Ami az lenne hogy Kendalban kellene dolgoznom egy mosodában. De hallottam olyat hogy amióta anglia kilépoet az európai únióból változtak a törvények és az adók. Az lenne a kérdesem hogy meg kapnám a minimálbért ha rendesen be vagyok jeletve stb... vagy kevesebbet kapok ha kevesebbet kapok az kb mennyi lenne?

2018. ápr. 10. 20:48
 1/10 anonim válasza:
100%
Anglia meg nem lepett ki az Uniobol... a minimalbert pedig mindenkeppen kotelezo megadni ugyanugy egy angolnak mint egy magyarnak, ez nem fog soha valtozni.
2018. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon, hogy Anglia nem lépett ki az EU-ból. Ezt nem "hallani" kéne és birkamód benyalni, hanem talán utánaolvasni.
2018. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

hol fogsz lakni?

honnan lesz NI numbered?

hogyan nyitsz bankszámlát?

hogyan hagyod el az országot? (min 18 év)

hogyan írsz alá lakásszerződést? (min 18 év)

hogyan fizeted ki a lakáshoz a 3 hónap kauciót? (kb a fizetésed 2×ese)

hogyan veszel repülőjegyet? (min 18 év)


17 évesen nem fogsz angliában dolgozni


azt se tudod hogy kiléptek e vagy sem mert tájékozatlan barom vagy. 18 alatt repjegyet nem veszel nemhogy angliai szerződést írsz alá. a munkáltató sem fog 17 évest bejelenteni.

2018. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Lehet itt hőbörögni, de ez a jövő, aki csak teheti gyönyörűszépen ki fog vándorolni külföldre ide-oda.


Vonának lesz igaza, hogy arról döntött most az ország, hogy kivándorló ország lesz-e vagy sem...

2018. ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3. Válaszolónak.

Apámékkal fogok lakni

Tehát semmit nem kell fizetnem

És minden ilyen hivatalos dolgot segíteni fognak elintézni

És igen lehet nem vagyok teljesn tájékozott ezért írtam a kérdést mert nem vagyok benne biztos hogy kilépett e vagy nem és stb

De választ a kérdésre te sem adtál tehàt nem látom értelmét hogy ide irtál de azért köszi.

2018. ápr. 11. 09:22
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
akkor mért nem apádat kérdezed meg? hogyan fogsz kiutazni ha nem vagy még 18?
2018. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TappancsMancs ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom, de ha valahogy el tudják intézni a papírformai részét akkor jár a minmál, ezért minimál. Azt el tudom képzelni, hogy 18 alatt diákként tudnak bejegyezni és más vonatkozik rád így a szerint lehet elintézni. Majd kiderül.
2018. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"mennyit keresne egy 17 éves diák" minimum = (£4.20 x ledolgozott orak) - NI. Ha jol szamoltam, amennyiben heti 56 oranal tobbet dolgozol, akkor meg lejon az ado is, az alatt elvileg nem kell adot fizess.
2018. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Apám sem tudja pontosan hogy ez hogy megy ő is most ment ki 1 éve.

És az utazással semmi gond nem lesz mert nem kell ahoz 18 nak lenném hogy ki mehessek angliába. A téli ünnepeket is kint töltöttem és semmi gond nem volt a kiutazással

És köszön mindenkinek aki segített.

2018. ápr. 15. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!