Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy nagy autógyárban...

Ha egy nagy autógyárban dolgozok, (például a kecskeméti Mercedesnél, vagy a győri Audinál) átkérhetem magam a gyártó egy másik országban lévő gyárába?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért Kecskeméten dolgozol az MB-nél Stuttgart helyett, mert Kecskeméten a stuttgarti bérekhez képest szarért-húgyért végzed el a munkát és ennek így is kell maradnia, az éri meg a cégnek.
2018. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A prémium márkák gyáraiban nincs munkaerőhiány. Ha a német telephelyeken van szükség emberre akkor felvesznek valakit aki ott született. Keleti-Európaiakat dolgoztatni az otthoni bér ötszöröséért nem túl nagy buli a cégnek.
2018. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. Continental-nal dolgoztam, és egy volt munkatársam megmondta a főnöknek, hogy szeretne kint dolgozni pár évet németországban tapasztalatszerzés céljából (de nyilván kinti bérért). Ha ezt cégen belül megteheti örül neki, ha nem akkor sajnos fel kell mondania. Kellett egyet interjúzni a kintiek előtt, de megfelelt és kimehetett. Próba-szerencse.
2018. ápr. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Irodistaként több esélyed van.

Én is a Continental-nál dolgozom, van 1-2 ember aki pár hónapot, évet volt más telephelyen, de inkább az a jellemző hogy csak pár hétre mennek ki más telephelyre.

2018. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!