Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesti nyereséget el lehet...

Budapesti nyereséget el lehet érni"vidéken" is egy villanyszerelő egyéni vállalkozónak?

Figyelt kérdés
Sokan - nem alaptalanul - milliós nyereségekről beszélnek (havi bontásban természetesen). Persze ehhez azért dolgozni is kell (jól tudom).
2018. ápr. 19. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyereséget nem havi bontásban számítanak. Negyedevente megvesztesege mert az á.f.a. elvitte a bevétel jelentős részét? ☺


Egyébként igen. Vidéken is hiánypótló vállalkozásnak számít most a villanyszerelő.

2018. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a környéken protekcióval (sic!) is nehéz villanyszerelőt szerezni
2018. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez már nagyon sokszor ki lett tárgyalva, legalább 20 bejegyzés van itt az oldalon ha rákeresel és mind aktuális a kérdésben. Lehetséges a milliós bevétel is havonta, de mint írtad, azért nagyon meg kell dolgozni, ugyan a villanyszerelő hiányszakma, nem véletlenül támogatja a kormány. Ez annyit tesz hogy ingyen meg lehet szerezni a szakmát.

De, akiket keresnek az a jó villanyszerelő, erre van igény nem pedig a kóklerekre.

Egy ténylegesen szakképzettségel és megfelelő rutinnal rendelkező szakember, fenn tud tartani egy vállalkozást, egy könyvelőt, céges bankszámlát, tudja fizetni a kamarai díjat, adókat, járulékot, ÁFÁ-t etcetc... Ehhez minden munkát el kell vállalni, és hétvégén is dolgozni kell, aki más állít az hazudik. Akinek nem büdös a munka az csinálja, ha az a célod hogy ne 200 ezret keress hanem 4,5-ször annyit egy hónapban ez nem lehetetlen. Tudom, mert ezt csináltam évekig. Ha bírod a hajnal 5 órai keléseket és a napi 10-12 órás munkát, akkor csak rajtad áll.

2018. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Annyi sok munkáért (pláne hajnali öt órás kelések mellett...) az az egyetlen egy milla kevésnek tűnik.


Az alábbi választ ugyanakkor mégsem tudom elhinni. Nekem EZ elérhetetlennek tűnik itthon:


"Hát én ismerek olyan embert aki mondjuk kamerázik riasztózik meg villanyszerel és úgy volt nettó éves bevétele 52 000 000 forint de nyalja rendesen az emberek seggét."


Tehát az előbbi kőkemény 72 órás munkahetekért kevés, utóbbi éves nyereség még már számomra valótlanul sok (idehaza).


Ha dolgoztál benne: szerinted?

2018. ápr. 21. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 52 millió nem éves nyereség, hanem csak árbevétel! Attól még veszteséges is lehet.
2018. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!