Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki keres többet havonta, egy...

Ki keres többet havonta, egy Máv mozdonyvezető vagy egy gyógyszergyári laboráns?

Figyelt kérdés

Aki vegyiparit végzett és el tudna menni gyógyszergyárba laboránsnak ,mert érdekli a szakma ugyanakkor az érettségije is megvan és a mozdonyok is érdeklik,melyiket érdemes választani ahol több a pénz?

Hol lehet jobban kapni a kettő közűl?


Amúgy mozdonyvezetőnek 100 emberből 8 aki megfelel.



2018. ápr. 19. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mozdonyvezető.
2018. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Remélem, csak brahiból írtad ki kérdésed, ezért brahiból válaszolok.

Ha vegyiparit végeztél, tisztában kell lenned azzal, hogy még akár a Diesel-mozdonyok üzemeltetéséhez sem lehet alapkövetelmény a vegyipari szakképzettség.

A Kandó-mozdonyokéhoz még annyira sem.

Gépész- vagy villamosmérnöki képesítéssel mehetsz valamire.

.

Ne a lehetséges több pénz motiváljon, hanem az, hogy tudásod és képességed szerint hol tudsz jobban megélni.

Te magad felvennél gyógyszergyári laboránsnak akármilyen magasan képzett és nagy tudású gépészt?

2018. ápr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért ez nem is az almát a körtével, hanem az epret a banánnal esete. Annyira eltérőek a munkakörülmények, a lehetőségek, a beosztások, hogy ha mondana is valaki egy számot, akkor is nehéz lenne mérlegelni, hogy melyik éri meg jobban. Papíron szerintem különben a mozdonyvezető - na de nem a MÁV-nál. Mozveznek tényleg nehezebb bekerülni, amennyire tudom, de FLIRT-re nagyon kell az ember még mindig. Magánvasúthoz is keresnek dolgozókat, ahol jóóóval több a pénz, de persze kiszámíthatatlan a menetrend, egyszer itt alszol, egyszer ott. Konkrét számokat nem tudok, de ha igazak a fél füllel elkapott pletykák, akkor a bruttó 400 gond nélkül megvan maszeknál.
2018. ápr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Konkrét számokat nem tudok, de ha igazak a fél füllel elkapott pletykák, akkor a bruttó 400 gond nélkül megvan maszeknál."


Bruttó 400 maszeknál? Az nagyon kevés lenne, ettől sokkal több. Úgy nettó 4-5-600.

A MÁV-nál meg olyan nettó 3-400.

2018. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pontosan.

Utánanéztem,a máv mozdonyvezetők kb.400 ezret simán kézhez kapnak,a buruttó akkor több mint 500 ezer lehet,azt nem írják,a magánvasút mozdonyvezetői 6-700 ezret kapnak kézhez.


A gyógyszergyári laboránsok nem tudom mennyit kapnak.

2018. ápr. 21. 18:56
 6/6 anonim válasza:
Egy gyógyszergyári laboráns kb 300-350 ezret keres.
2018. máj. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!