Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Stwardess állásról letehetek...

A Stwardess állásról letehetek, ha nem beszélem folyékobyan az angolt, csak felsőfok környékény?

Figyelt kérdés
Sosem hasznáktam sulin kivül.
2018. ápr. 22. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Ez most egy vicckérdés, ugye?

nem lehet felsőfokú nyelvvizsgád/végzettséged úgy, hogy nem beszéled a nyelvet.

2018. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Akkor te nem beszélsz felsőfokon, ott alapvető, hogy folyékonyan tudj kommunikálni.
2018. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azért a felsőfok nem folyékony tudást jelent, bármennyire azt hisszük.

Ez a C1 szint.

2018. ápr. 22. 15:47
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
C1 szinten vagyok én is és folyékonyan beszélek. A C2, amire te gondolsz, az az anyanyelvi szint már. Ha sulin kívül soha nem használtad élőben az angolt, talán ne osszad az észt róla. De, a felsőfokon folyékony kell tudnod beszélni.
2018. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a jelenlegi rendszerben simán lehet oylannak c1 szintű nyelvvizsgája aki csak nyökög az adott nyelven, SSC ben végzek olyanfeladatot, hogy az esetleges jelölteket felhívom németül, angolul és nem egy olyen van aki felsőfokú nyelvviuzsgával a beszélj kicsit magadról kérdésre nem tud 3 összefüggő mondatot mondani
2018. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nem hiszem, hogy lehetséges! Illetve egy esetben, ha az a felsőfokú 5 éve volt és a delikvens nem használta a nyelvet, sajnos suliból kikerülve ez előfordul.


Félreértés ne essék, nem azt mondtam, hogy nem beszélem, hanem nem hiszem, hogy felvenném a versenyt egy anyanyelviekkel, illetve megértenék különböző desztinàciókból érkező "angolul" beszélő utasokat.

2018. ápr. 22. 16:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem lehetséges, a legtöbb magyar nyelvvizsgának nincs köze a nyelvtudáshoz, be kell nyalni egy levélformulát, nyelvtani teszek, szókincs, háát túl sok nem kell hozzá, meg simán be lehet magolni mindent... attól, hogy valakinek van egy c1 es nyelvvizsgája, még nem biztos, hogy sok köze van az adott nyelvhez
2018. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jó, de annak a nyelvvizsgának, van ám szóbeli része is. Azért azt el kell tudni mondani, hogy hol laksz, hány éves vagy, hova jártál iskolába stb.

Mondom ezt olyan esetben tudom elképzelni, hogy akár egyetem alatt se használta a nyelvet, hanem gimi végén csinált egy nyelvvizsgát. Illetve ilyenkor csak gyakoroloni, belerázódni kellene. Ez az évek kitolódásával csökken.


De olyan nincs, hogy felsőfokúval az alapvető kérdésekre ne tudna válaszolni. Vagy lehet kérdezni kellene? Nem?

2018. ápr. 22. 16:33
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Oké mester, köszönöm, hogy kioktattál, mindig szívesen tanulok egy ilyen nagy munkatapsztalatú és tudásá egyéntől, de attól függetlenül a kutyát nem érdekli a nyelvvizsgád, ebszélni fognak veled, ha az nem megy...:) te is tudod... és nem a nyelvvizsgától leszel folyékony beszélő...
2018. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pontisan tudom, ezért tettem fel a kérdést, olvasd vissza.
2018. ápr. 22. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!