Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SSC-nél kb. mennyi idő, mire...

SSC-nél kb. mennyi idő, mire fizetésemelés várható?

Figyelt kérdés
Általánosságban is nagyon érdekelnének a tapasztalataitok SSC-kről. Előfeltevéseim: viszonylag monoton munka, a lapos szervezet miatt kevés előrelépési lehetőség.

2018. máj. 6. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem szokott lenni. Át szoktak menni másik céghez magasabb fizetésért.
2018. máj. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ. te dolgoztál már ilyen helyen? tudnál valamennyit mesélni? köszi előre is.
2018. máj. 7. 00:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Rendes helyeken minimum évente egyszer szoktak emelni, de csak keveset, jó, ha az inflációt követi. Nagyobb növekedés cégen belül felfelé történő pozícióváltásnál fordulhat elő, pl. team leaddé váláskor. Esetleg akkor, ha eleve a piaci fizetés alatt kezdtél, de elégedettek a munkáddal és szeretnének ösztönözni.
2018. máj. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem mondható általánosan el, hogy nincs fizetésemelés. Ismerősöm a Vodafone SSC-ben dolgozik és már többször is volt neki jelentősebb fizetésemelése kb 2 év alatt, de az első évben is volt már, pedig a kezdő fizetése sem volt rossz.
2018. máj. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Értelmes multinál évi 1x van emelés, de csak inflációkövető, pár %.
2018. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk minden évben van. Utoljára én 7%-ot kaptam, az azért nem infláció követő volt.
2018. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az idei emelésem 10.5% volt, minden évben van emelés. Magyar viszonylatban SSC-knél még legalább érdemes dolgozni.
2018. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Bár nem SSC de elmondom hogy én az államigazgatásban vagyok és 2009 óta vagyis 10 éve (kb) egy fillért se emeltek, de egyetlen petákot se, és 2022-ig nem is várható emelés.

Vagyis 13 év emelés nélkül!! És diplomás munkakör.

2018. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nálunk fél év után volt egy 5 %-os, ezt azután kapod hogy értékeled önmagadat, előadod a főnököd előtt, ő elmondja hogy meg van-e elégedve veled. Szóval ez ilyen jelképes emelés.

Emellett minden év elején is volt fizuemelés, első évben én 8 % körül kaptam, utána évben 13 % körül, ez utóbbi állítólag azért volt ilyen magas, mert szenior kategóriába kerültünk 2 év után. Ez után állítólag kicsit megtorpan a fizetésemelés mértéke, én egyébként le is léptem (nem emiatt). :D

2019. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!