Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri manapság középiskolai...

Megéri manapság középiskolai tanárnak menni?

Figyelt kérdés

Engem nagyon érdekel ez a szakma, nagyon szeretnék másokat tanítani, átadni a tudásom, segíteni nekik elindulni az életben...stb.

De meg lehet élni egy tanári fizetésből? Mások hogy csinálják?

Illetve egy Magyarországon elvégzett tanári diplomával érek valamit külföldön?


2018. máj. 13. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Sose erte meg itthon tanarnak lenni.
2018. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

" segíteni nekik elindulni az életben...stb. "


Hahhaaa..... elindulni az életben... segítesz másoknak... de azért itt kérdezel....

Bakker a saját életed elindításában se tudsz segíteni saját magadnak.... és majd te fogsz másoknak???

2018. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Csak egy röpke szóra!

Nézzed meg az utóbbi 100÷150 évet - és keress olyat, aki csak azért ment tanárnak, tanítónak (esetleg tanyára is...), hogy megyszedje magát és meggazdagodjon.

.

Tudod, mi az az 'elhivatottság', 'hivatástudat'?

Nem, mert ha tudnád, nem itt kérdezősködnél.

.

"egy Magyarországon elvégzett tanári diplomával érek valamit külföldön?"

Milyen tárgyban?

A matek, fizika az egész világon azonos, a történelem, a 'társadalomtudomány' már országonként egészen más!

.

"meg lehet élni egy tanári fizetésből?"

Mennyi olyan tanárról hallottál, aki fizetéséből éhenhalt?

2018. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

"Tudod, mi az az 'elhivatottság', 'hivatástudat'?

Nem, mert ha tudnád, nem itt kérdezősködnél. "


Tanár voltam 10+ évig aztán szerencsére (szerencsére!!!!) volt anyi eszem hogy 35 évesen otthagytam ezt az egész rohadó trágyahalmot amit közoktatásnak hívnak a büdös francba és egy 2 éves kieg egyetemi képzés tán multinál vagyok HR-es olyan pénzért amit FIZETÉSNEK lehet hívni és nem zsebpénznek.


Hivatástudat ? hagyjál már. egy rakat cigány vonaglását figyelni órán szar pénzért az mitől hivatástudat.

2018. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
A fizetéshez hozzátenném, hogy én (pedig viszonylag jó középiskolába jartam) fele ennyit sem adnék neki. 90% a nem tud/ nem akar tanítani egyaltalan ki nem allhatom a tanarokat. Fel osztály vagy több járhatott kulontanarhoz valamilyen tantárgyból mert nem voltak képesek iskolában megtanítani pedig mondom ez nem egy szakmunkaskepzo volt.
2018. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

"Milyen tárgyban?

A matek, fizika az egész világon azonos, "


Menjál egy magyar egyetem által kiadott mat fiz szakos tanári papírral akárhova tanári állást keresni külföldre... próbáld meg.

Körberöhögnek.

2018. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

"A fizetéshez hozzátenném, hogy én (pedig viszonylag jó középiskolába jartam) fele ennyit sem adnék neki. "


Így van!! Én a hajdani tanár kollegáim felét kihajtottam volna a krimpliföldre kapálni mert jb arra jók másra nem.


Nme is csoda hogy egy életet elücsörögnke szar pénzért a lanygos vízben. Hivatástudatból???


A lótúrót!!

Azért mert sehova máshova se kellenek!!

Hát hol leet azt megcsinálni hogy belibbenek elvileg 8ra kések minden nap majd 2kor hazalibbenek.... aztán nyáron 2 hónap ... meg

újságot olvasok órán mert nincs kedvem órát tartani... meg a naplót úgy írom meg hogy tavasszal még az októberi óra sincs beírva... meg hetente beteg vagyok valami kamu indokkal.... hát hol tűrik ezt el?

Itt ez a pályán sehpol másutt.

2018. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!