Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Adsense nem engedi kitöröln...

Az Adsense nem engedi kitörölni az elsődleges fizetést, mit tegyek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! itt van egy rövid videó, hogy mi is a baj: https://www.youtube.com/watch?v=MTtvV0VMMhk&feature=youtu.be


Akárhogy próbálom, nem tudom kitörölni az elsődleges fizetést, és visszatartanak pénzt, nem értem, még az Adsense súgó sem segít, mert ezek a barmok elérhetetlenné tették. Valaki tudna tippet adni? Minden alkalommal küldök nekik visszajelzést, hogy basszus, ezt elcsesztétek, válasz: ........semmi.....

Szóval így megy ez a Google-ban. Szívesen várom a segítséget, kivéve az olyan válaszokat, hogy "Hát öcsém, rácsesztél.".



2018. máj. 17. 22:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Valahogy fel lehet venni velük a kapcsolatot?
2018. máj. 17. 22:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek akarod kitörölni? Meg van erősítve a bankszámla? Küldtek rá ellenőrző összeget?
2018. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs megerősítve, nem küldtek összeget, azzal is variáltak.
2018. máj. 17. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs megerősítve, akkor nem fogsz arra semmit kapni.


De az a számla alapból jó lenne?


Mert akkor keress olyat hogy küldjenek rá összeget.


Kapsz rá mondjuk 43Ft-ot és azt beírod majd egy mezőbe és akkor meg lesz erősítve.

2018. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A számla rendben lenne.
2018. máj. 18. 00:09
 6/7 anonim válasza:
En is rakattintottam az elsodlegesre, es azt hiszem azt nem lehet mar valtoztatni,,,plussz meg hibasan adtam meg a bankszamla visszaigazolo kodot, /azt gondoltam tippelni kell egy szamot/ aztan a kod masnap megerkezett, de mar nincs hova irni mert ezzel a harom lehetoseg ugrott. Irtam nekik visszajelzest de mar 1 honapja semmi valasz legyszi ha valaki tud segiteni,,,
2018. júl. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áwwhh.... Ez a google egy hanyag szar...
2018. júl. 23. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!