Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire lehet hinni ennek a...

Mennyire lehet hinni ennek a kérdőívek kitöltésével keress pénzt dolognak?

Figyelt kérdés
Random feldobott egy hirdetest errol. Es erdekelne hogy ez mennyire hiteles.

2018. máj. 22. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Pont ugyanannyira, mint az elmúlt egymillió ugyanilyen kérdésnél: semennyire. Ingyen pénz nem létezik.
2018. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fizet akkor kb centeket szerintem..senki nem él meg kérdőívkitöltésből azt garantálhatom.
2018. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TappancsMancs ***** válasza:
A kérdőív hitelességét is megkérdőjelezném ha valaki napi akárhány órában pénzért kitöltögeti.
2018. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a válaszokat (:
2018. máj. 22. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, fél év alatt kerestem kemény 3000 forintot
2018. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kérdezőbiztosként dolgoztam az egyik legnagyobb piackutató cégnek.

nettó 200-300 között lehet keresni.(más embereket kérsz meg személyesen, hogy töltsék ki)

Ezekkel a netes kérdőívekkel valóban nem lehet pár ezer forintnál többet keresni

2018. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az Ipsosnál fel lehet iratkozni, hogy szeretnél bekerülni az online panelbe. Kérdőívenként azonnal fizet pár száz forintot. Magyarországon ennek nincs nagy piaca, mert nincs annyi lekérdezés, hogy ebből tényleg jó fizu kiegészítésed lehessen. Nagyobb országokban, ahol több piaci szereplő van és így sokkal több a piackutatás, ott naponta több ilyet is lehet tölteni. Az Ipsos panelben havonta 1-2 kérdőív érkezik.


A legtöbb ilyen cég amúgy nem pénzt fizet, hanem nyereményjátékban vehetsz részt havi sorsolással. Működik amúgy, mi is többször kérdőíveztettünk már ilyen cégekkel, akik így fizetnek a kitöltőknek, csak itthon vajmi keveset kereshetsz vele. Amerikai mintából meg ki fognak dobni, mert nem ott élsz, nem ér nekik sokat a válaszod, max. ha világpiacra lő valaki, de akkor azt itthoni céggel fogja kutattatni.

2018. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!