Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A falugazdász mit csinál?...

A falugazdász mit csinál? Agrármérnöki szakról lehet ilyen munkára menni?

Figyelt kérdés

Már régóta gondolkodom az agrármérnöki szakon.Az interneten néztem utána és találtam falugazdászati munkákat ehhez kapcsolódóan. De nem tudom, hogy pontosan mit is csinál egy falugazdász, mi a dolga, feladata. Nagyon sokat segítene az, aki megírná, hogy milyen pálya ez!!!

Nagyon szépen köszönöm:)



2018. máj. 25. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

kb

az őstermelőkkel foglalkozik

beviszi a rendszerbe, hogy miből mennyit, hol termelnek és segít a terület alapú támogatások beadásában

2018. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj valami hasznosat, agrármérnök csak akkor legyél, ha van jó megélhetést biztosító családi gazdaságotok, vállalkozásotok. Én már sok minden voltam agrármérnökként, nyelvismeretekkel és most takarítok, de nem csak otthon :(
2018. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Semmit XD

Májustól júniusig van munka, annyi hogy beleszakadsz. Az év többi részében filmnezes, faxveres, haverkodas a kollégákkal akiktől már a hét 5. Napján herótod van és már azt is tudod mikor szarnak mert annyira nincs mit csinálnod hogy mindent megbeszeltetek.

Ezen kívül néha kitalálnak neked kormányközeli aláírásgyűjtést vagy egyéb kampány munkát amitol hánynod kell de ha nem teljesítesz, akkor kirúgnak. Előre lepesi lehetőség szinte 0.

De cserébe csomó pénzt elkoltenek különböző csapatepitokre és rendezvényekre amiknek az arat simán rakhatnak a fizetesedhez, de am ezeken kötelező a részvétel meg akkor is ha már tényleg okádnod kell a kollegaidtol hogy meg a szabadidodbol is velük kell toltened az időt.

Amúgy sok sikert hozza XD

2019. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3,teged sem az eszedert lopnanak el
2021. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!