Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Interjú, hogy semmit nem...

Interjú, hogy semmit nem tudok az állásról?

Figyelt kérdés

Ugye hiba, amikor alig adnak meg valamit a hirdetésbe, max én tudom kitalálni a munkát. Most is jelentkeztem ilyenre, max 3 alap dolgot vártak el. Behívtak, de sok helyre jelentkezem, ezért nem jutott eszembe, hogy pont ennél nem tudtam semmit. Kb nincs kedvem elmenni emiatt.


Voltatok már így?


2018. máj. 27. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Nos én nem szoktam ész nélkül 100 helyre küldözgetni a jelentkezésemet, ezért mikor hívnak akkor kb. tudom miről is van szó és kérdezek...
2018. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Ha hívtak, akkor menjél.


Nálam csak olyan volt eddig, hogy hívtak, de már annyiszor hívtak aztán semmi nem lett az egészből, hogy szoktam kombinálni és úgy gondolom nincs is értelme, hogy vegyem a fáradságot, hogy oda menjek és nem megyek.

2018. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Mi abban olyan marha nehéz, hogy megkérdezzed interjún, pontosan mi a munkakör, milyen feladataid lennének? Ha szar, akkor nem írsz velük alá aztán annyi.
2018. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmenni ido es penz.
2018. máj. 27. 23:27
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
Ettől még lehet jó csak mert te nem tudod miről van szó.
2018. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!