Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan, hogy valaki...

Johnny79 kérdése:

Létezik olyan, hogy valaki otthonról online lelki-segélyt nyújt másoknak képzetlenül és legálisan?

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Jogi szempontból érdekel?
2018. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Ugyanis nagyon jó hatással vagyok az emberekre, még a depressziósokra is. Született pszichiáter vagyok, végzettség nélkül. Ha meghirdetném, hogy /talán én segíthetek olyanoknak akik nem szeretnének semmilyen dokihoz fordulni, csak egy hétköznapi embernek szeretné elmondani mi bántja, ráadásul magam is mozgássérült vagyok, 38 éve születésem óta izomsorvadásom van és optimista vidám ember/ Természetesen mindenki témája 100% diszkréciót élvezhet, bármit tett. Nincs pénzem és lehetőségem tanfolyamokra. Megoldható?
2018. jún. 10. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor => JOG kategória.

Amúgy képzettség nélkül a gyereken kívül nem csinálhatsz semmit. Másnak főleg nem adhatsz hivatalosan tanácsokat, és nem befolyásolhatod az életét pl. egy labilis lelkületű embernek. Az kész katasztrófa lehetne.

2018. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is tudtam/gondoltam, csak reméltem, hogy van kiskapu. :/
2018. jún. 11. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!