Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes regisztrálni a Teszves...

Érdemes regisztrálni a Teszveszen vagy a Vaterán?

Figyelt kérdés

Mindig meg szoktam nézni, hogy mit árulnak (főként a cipőket, ruhákat). Érdekelne, hogy aki elad vagy vesz ezeken az oldalakon, tudna-e írni valamit, hogy jók-e ezek, megéri-e ott eladni néhány dolgot. Vannak olyan ruháim, könyveim, amelyeket sajnálnék kidobni, mert hátha jó lesz még valakinek.

Anyagilag megéri? Marad valami az eladott áru árából, vagy sokat be kell fizetni százalékba?

Nem tudom, hogy működik.Tapasztalatokat várok! (Amiket vettetek, azok jó állapotúak voltak, olyan, mint a képeken, vagy rosszabbak?)


2010. jún. 16. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én be vagyok regisztrálva mindkettőre, én vásárló vagyok, el még nem adtam.

Már vettem telefont, könyvet, bögrét, hajszárítót, és egyikkel sem volt semmi probléma, azt kaptam, amit vártam.

2010. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen szoktun vásárolni a vaterán. Eddig minden rendben volt, az eladók segítőkészek, minden kérdésre válaszolnak. Szerintem megéri, mert szinte mindent megkapsz olcsóbban is. Pl a páromnak, aki nagyon magas szoktunk ruhát, mezeket is vaterázni, ami általában külföldről jön, és máshol nem tudjuk beszerezni, vagy csak sokkal drágábban.
2010. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vatera:

Én eddig csak egy terméket adtam el, annak 20 Ft volt a feltöltési díja, de mivel sikerült eladni, így ezt jóvárírták. Az értékesítési jutalék nem tudom, hogyan alakul, nálam 5% volt.

A vásárolt termékek eléggé szórnak. Csak olyan felhasználótól vásároltam, akinek sok pozitív értékelése volt. De még így is volt olyan termék, aminél erősen csalóka volt a fotó, nem olyan volt az áru, mint amilyet szerettem volna.

Teszvesz:

Vásárlás szempontjából nekem nem jött be. Egy-két terméket vettem csak ott, de sajnos nagyon rossz minőségűek voltak. Mondjuk én voltam a hülye, mert olcsó húsnak híg a leve többnyire ugye.


Összességében eladni a Teszveszen érdemes, vásárolni meg a Vaterán, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2010. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!