Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmában és pozicióban...

Milyen szakmában és pozicióban lehet bruttó 240 ezer a fizetésed?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék milyen munkával és hol kereshetnék havi 240 ezer ft-ot. (bruttó) Az új adózás miatt ugyanis ez alatt tuti bukta a fizetés és az élet.
2010. jún. 16. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
pl mérnök
2010. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Az új adózás még nincs is benyújtva, megszavazva.

2. mivel a minimálbért megemelik, a családi adózást bevezetik, a szuperbruttót eltörlik nettóban nem fog csökkenni a bér.

3. Bruttó 240 ezret bármilyen jobb diplomával kaphatsz kezdő fizetésként. A fiam most helyezkedett el egyetem után, ő programozó matematikus több mint 300 a bruttója, a lányom 2 éve dolgozik, Ő környezetvédelmi mérnök szintén ennyit keres

2010. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kezdő informatikai projektvezetőként ennek másfélszeresét kapom... informatika, mérnök, menedzser (középvezetők, vezetők), itt lehet ennyit keresni.
2010. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Nővérem kontrollerként dolgozik 3 éve, ő is 340-t keres
2010. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó barátom repülőmérnökként vezető beosztásban majdnem 500 ezret keres(bruttó)

Én nyomdaipari végzettséggel 360.000forintot keresek (átszámítva)...

teljesen mindegy,hogy mi a munkád,ha ki tudsz fogni egy jó munkahelyet...

37/N

2010. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet. Én amit szakmámból kifolyólag tudok, hogy vegyészként kaphatsz ennyit pár év gyakorlattal.
2010. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Haverom barátnőjének anyja-apja repülőgép karbantartó Ferihegyen. Ők fejenként 500 eFt-ot keresnek.
2010. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
23%
fater majdnem ennyit keres. de nem beszélhetek róla mert akkor lebuktatnám az x akták titkos szervezetét.
2012. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nemrég kezdtem dolgozni egy állami szervezetnél kormánytisztviselőként, vegyész diplomával. A bértábla szerint néhány év múlva kaphatok majd ennyit.
2012. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!