Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyiket választanád? Jó...

Melyiket választanád? Jó fizetés nagyon sok munkáért, ami stresszes vagy inkább fele bér, de nyugodt körülmények?

Figyelt kérdés

2018. jún. 11. 21:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

28 napot? Az törvénytelen.


Én a helyedben bevállalnám a többet, összeszednék pár százezret és elhúznék onnan. Ezek nem fizetések, hanem alamizsna.

2018. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Fejér megye, Székesfehérvár és környéke, már Ukrajnából és Szerbiából hozzuk az embereket, ki kell mozdulni Szabolcsból!
2018. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Pesten voltam 4évet, az albérlet elvitt 140ezret.. mozdulnék csak értelmét nem nagyon látom.
2018. jún. 12. 20:56
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja, ha nem látod, akkor jó. Itt munkaerőhiány van, egy sima kubikos is nettó kétszázat keres.
2018. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ide köt minden. Család, barátok, ház..ha elköltöznék, félre tenni sem tudnék, miközben más lakáshitelét kifizetem albérlet címén.
2018. jún. 12. 22:02
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha szállást is biztosítanak, nem minimálbérért kell 3 műszakozni és nincs szerződés, hogy a szállás után fizessek vissza ennyit meg annyit, akkor majd meg lehet fontolni a költözést. De amíg se fizikai, se szellemi munkakörben nem támogatnak se bejárást, se lakhatást (még szállodákban sem, hiába van ott helyben a szoba), addig marad mindenki a seggén szerintem.


Én most hoztam meg ugyanezt a döntést. Azt egyik helyen úgy 170 nettó lett volna, heti 40 óra, mozgalmas, dolgos hely. A másik helyen heti 50 óra, egyedül vagyok, ha nincs munka, azt csinálok, amit akarok, és csak ücsörgök nettó 140-ért. Egyértelmű, hogy mi mellett döntöttem. Mondjuk itt a nettó 170 egy kiemelkedő, protekciós pénznek számít.

2018. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi, már kezdtem azt gondolni, hogy én is ilyen "begyepesedett" gondolkodást vettem fel😃Szerettem Pesten lakni, visszamennék. De nem éri meg, több a negatívum. Ezért jelenleg maradt ez a két lehetőség, ami a környéken nagyon jó! Aztán remélem ennél csak jobb lesz 🙂
2018. jún. 12. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!