Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aldiban / Lidl-ben mennyit...

Aldiban / Lidl-ben mennyit keresnek a boltvezetők és bolti eladók?

Figyelt kérdés

Itt van szembe mindkét áruház és arra gondoltam, hogy megpróbálkoznék ezzel a munkával napi 4-6 órában. Fősuli mellett csinálnám, de mivel most nyár van, tudnék minden nap menni. Ha valaki tud nekem választ adni, hogy mennyit keresnek (ha csak kb.-ra tudja az is jó nekem) az ilyen munkakörben dolgozók, kérem írjon! Köszönöm előre is!

20/L


2010. jún. 16. 15:10
 1/2 anonim válasza:
A Lidlben a 8 órás bolti dolgozók 130E körül, a helyettesek 170E körül, a boltvezetők pedig 270E. /Nettó/
2010. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak szinte mindenkit 6 órában alkalmaznak, mert így be tudják osztani vasárnapra is. Úgy meghajtanak minket minden nap, mintha 10 órát dolgoznál. És a járó szünetekről, a korábbi munkakezdésekről, meg a túlórákról ne is beszéljünk, mivel ezeket nem fizetik ki... Fos!
2010. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!