Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Mekibe a diákmunka?

Milyen a Mekibe a diákmunka?

Figyelt kérdés
Tenyleg akkora a hajtás mint ahogy mondjak? A konyhan nagyon meleg van? Mennyi a fizetés? A hangulat? Tudom,hogy ezek helyenkent valtoznak, de jo lenne tudni, mire számithatok. 16/l

2018. jún. 18. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én marhára utáltam, a lelket is kihajtották belőlünk cserébe a minimum órabért adják csak plusz egy étkezés (ami az elején jó de 2 hét után már nem kívánod a mekis kaját). Nem volt annyira meleg, mondjuk én novembertől februárig voltam.
2018. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm tapasztalatából:

A társaság általában jó szokott lenni ott, de olyan pörgés mellett nem nagyon lesz időtök cseverészni, ha csak nem a konyhában leszel.

A manager ha szerencséd van, akkor jó fej, és nem fog minden levegővétel után lebszni, ehhez sok szerencsét :)

Ha a kasszába kerülsz, akkor számolj azzal, hogy sok idiótát el kell tűrnöd, és a lehető legnyugodtabban beszélj velük.

A fizetés... az max zsebpénznek lesz jó, kb 100.000 Forintot kapsz kézhez, ha rendesen bejársz. Kb egy öt napos fesztiválbérlet + szállás + egy kis maradék költőpénz, ami a fesztiválok árai miatt szinte semmire sem elég.


Szerinted megéri ez az egész? Nagy a hajtás, barátnőm alig várta, hogy vége legyen, akármilyen jófejek voltak a munkatársak.

Szeretik kirúgni az embereket, úgyhogy óvatosan

2018. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen a valaszokat.

Konyhára megyek,ugy latom ott egy kocsitt job. Ugy is csak nyáron lennek 1 vagy 2 honapot, meg nekem gyakorlatilag tenyleg csak zsebpenznek kellene.

2018. jún. 19. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!