Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkaval lehetne egy...

Milyen munkaval lehetne egy honapban 10-15 milliot megkeresni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 10:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%

mert se nem törvénytelen se nem megvalósíthatatlan egy átlag embernek amit te írsz LOL

mikor veszel meg egy 30 milliós pesti építési telket vagy házat? akkor még szerényen becsültem

2018. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
Gázszerelés
2018. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Alkalmazottként aligha lehet ennyit keresni, még a legnagyobb multik első emberei sem hiszem, hogy kapnának ennyit (max bruttóban, de még azt se nagyon hiszem). Vállalkozóként viszont nem olyan példa nélküli dolog ennyi bevételre szert tenni.
2018. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"mikor veszel meg egy 30 milliós pesti építési telket vagy házat?" - nem állította, hogy rögtön ezzel kell kezdeni :)


Mondjuk 5-10 év alatt el lehet jutni eddig a szintig - tudom, mert 5 évig dolgoztam egy ingatlankereskedőnek, és neki már ilyen százmilliós bevételei voltak... És ahogy hallottam először ő is télen slaggal locsolta a szomszéd padlását (miközben azok síeltek), hogy szétfagyva leszakadjon a mennyezet - néhány évvel később már forgókotróval bontatta a Pesti bérházakat, és dupla áron adta el építési telekként...

2018. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 bandycska válasza:

Semmi módon nem lehet becsületes munkával ennyi pénzt keresni!

Becstelenül igen. Politikusnak kell lenni!!!

2018. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy jól menő cég tulajdonosaként simán lehet ennyit keresni. Csak meg kell találni, hogy mivel szeretnél foglalkozni.
2018. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Vállalkozóként - de nem Magyarországon. itt ha jól megy az üzlet, azt jelenti kormányközeli vagy, és ha nem, akkor előbb-utóbb ráteszik a kezüket, valamilyen indokkal elveszik tőled a vállalkozásodat.

ha pedig nem megy jól a biznisz, akkor a kutya nem foglalkozik veled, de ugye akkor minek folytatni. szóval Magyarországon semmivel, hacsak nem vagy ősfideszes, hogy berakjanak valami zsíros melóba.

2018. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bandycska személyében megérkezett a pesszimista kádári kisember is. :D Külföldi piacra kell dolgozni és/vagy más országba bejegyezni a vállalkozást, akkor nem tudnak hozzányúlni.
2018. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!