Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kockázatelemzési asszisztens...

Kockázatelemzési asszisztens bérigény Raiffeisen banknál?

Figyelt kérdés

Mennyit kérhetek nettóban ezért az állásért szerintetek?


[link]


Köszönöm!


2018. jún. 27. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen iskolád, milyen és hány év szakmai tapasztalatod van?
2018. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pénzügy és Számvitel Alapszak

3 év stratégiai beszerzői tapasztalat és 1 év hitelügyintézői tapasztalat.

Angol folyékony, német középszint, bár a németet nem kérik.

2018. jún. 28. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nettó 420
2018. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nettó 420? de ez inkább csak asszisztensi szint és nem kérnek tapasztalatot, bár nekem van.

akkor egy totál pályakezdő mennyit kapna?


félek, hogy olyanok is jelentkeznének és alám ajánlanának...

2018. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: itt azért a gyakornokok munkáját is menedzselni kell, szóval nem biztos, hogy egy totál pályakezdő a legjobb a feladatra. Ha meg a cég csak az alapján dönt, hogy kit tudnak oda a legolcsóbban felvenni, akkor már régen rossz.
2018. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

persze ebben teljesen igazad van, csak nekem az jött le a hirdetésből, hogy a fő feladat az elemzői munka operatív segítsége, ezért gondoltam úgy, hogy túl sok releváns tapasztalat nem szükséges.


egyébként megkérdezhetem, hogy te esetleg szakmabeli vagy vagy HR területen dolgozol? :)

2018. jún. 29. 15:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Pénzügyi intézetnél dolgoztam 10 évet mint IT-s szaki és elég szoros együttműködésben voltam a business oldallal (mondhatni, elég sok jó haverom volt ott egy idő után és eléggé képbe kerültem a fizetéseikkel is) ...illetve vannak HR-es haverjaim is és azokkal is elég sokat beszélgettünk fizókról ...na meg persze manapság eléggé figyelemmel követtem a fizetések alakulását is az elmúlt pár évben (jelenleg most ugye egy elég nagy fizetés boom zajlik Magyarországon, köszönhetően az erőteljes kivándorlási hullámnak).
2018. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

értem, akkor valóban képben vagy a dolgokkal.


köszönöm a válaszod, nekem sok segítség volt, mert nem tudtam hol elhelyezni fizetésügyileg ezt a pozíciót.

de így már tisztában látok.

2018. jún. 29. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyu, én azt mondom, hogy mostmár nem szabad azzal eladni magad, hogy te mondod be a legalacsonyabb fizót. Ha nem vagy kezdő, akkor bízz abban, hogy inkább a tudást választják az olcsó munkaerő helyett. Legrosszabb esetben az interjúztató elmondja, hogy ők igazából nem ebben a bérsávban gondolkoznak. Bérről ne kezdjél el tárgyalni, csak az állásinterjún, így addig nem tudnak kiszórni, az interjún meg szépen le tudjátok beszélni, hogy akkor mennyi az annyi.
2018. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!