Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen otthonról (is) végezhet...

Milyen otthonról (is) végezhető munkák vannak, a fizetett hirdetésen kívül?

Figyelt kérdés

Azok a sablonszövegek a túlzott giccsességükkel, és a többi ilyen fizetett hirdetés rám hozza a frászt.

A kétkezi munkát se vetem meg, de valahogy nem érzem magaménak. Amióta tudom az eszemet az informatika vonz, de sajnos németet tanultam eddig (10 évig), ráadásul abból semmi se maradt meg. Angolból is csak annyi ragadt rám, amit a net szteppéin összeszedtem. Az informatika mellett vonz az írás is. Igaz ebben még fejlődnöm kell, de mégis élvezem amikor valamit kivesézhetek az utolsó kis porcikájáig. Szívesen lennék újságíró, netes blogger stb.

Egy kicsit talán még a fotózás ami vonz, de ez nem teljesen igaz. Bár fotózni szeretek, de az utómunka szerintem sokszor elveszi a fotók "realitását". Mint a smink egy nőn. Persze ezt is lehet jól csinálni.

Illetve:

https://www.youtube.com/watch?v=tqBueG0NJXw

Eme videó gyakorlatilag a kedvencem lett. Nem tudom hogy tudnék-e hasonlókat gyártani, de a videó hangulata egyszerűen zseniális.


A 8 általánosom mellett egy közepes eladói szakmám van, viszont az emberekkel való foglalkozás illetve kommunikálás inkább lefáraszt, mint feltölt.

Mit tanácsoltok, pályakezdőként szakmai tapasztalat nélkül lehet valamelyik úton elindulni?



2018. júl. 5. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb otthon végezhető munka, távmunka vagy MLM, vagy átverés, esetleg a kettő keveréke. Természetesen vannak otthonról végezhető legális MLM-ek is, mint ahogy vannak legális távmunkák is(adatfelvitel megfelelő programon keresztül egy adatbázisba,fordítás,mindenféle kézimunka - amit vállalkozásban csinálva elküldhetsz embereknek, az álltalad kiállított számla ellenében kapott pénzt pedig leadózod)


Blogolni elkezdhetsz egy csomó helyen ingyen, de azt NE várd, hogy rögtön elárasztanak a látogatók, és felvet belőle a pénz. Ez nem így megy, az a néhány tucatnyi sikeres blogger, akik ma Magyarországon tényleg megélnek az írásaikból, nos, azok se rögtön sokezres látogatótáborral kezdték.

2018. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Én pl. szoftverfejlesztésben dolgozom itthonról
2018. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Nem várom, de szeretnék olyan karriert építeni magamnak, amiben én is jól érzem magam. Ha mondjuk lenne választásom, hogy nagy fizetésért vezető beosztásban dolgozok egy cégnél, vagy azt csinálom amit szeretek, akkor inkább az utóbbit választanám.

#2 Van végzettséged hozzá?

2018. júl. 5. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Tanulj meg helyesen írni. Ami meg a munkát illeti: ne legyėl lusta. Nem fogsz találni nulla szakėrtelemmel semmit amit otthon csinálhatnál.
2018. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Lol, na ilyenbe se kötöttek bele nálam. Mondd el nékem, mit hibáztam?
2018. júl. 5. 14:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás mindenre van, dolgozni meg lusta lenne. Hány ilyen gyökér van..
2018. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Csinálom amit kell serényen. A munka az munka, a pénz meg amit kapok érte kell hogy megéljek. De ha lehet, szeretnék mellette (vagy épp helyette) olyan úton elindulni ami felé érdeklődök is. Sok olyan embert látok, akinek semmi ideje magára, és 30 évesen már teljesen kiégett, mert egyszerűen a munka felemésztette. Én fiatal vagyok, és nem szeretnék közéjük kerülni. Élvezni szeretném a munkámat. Fejlődni szeretnék benne.

Ha neked ebből az jött le, hogy kifogásokat keresek hogy ne kelljen dolgozni... hát akkor csak sajnálni tudlak. :/

2018. júl. 5. 15:53
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Nincs végzettségem, egyetemre jártam de tök más szakra, és nem diplomáztam le
2018. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Mint újságíró/szerkesztő dolgozom itthonról, heti 1-2 alkalommal szükséges bemenni az irodába.

Ettől függetlenül ez nem evidens a szakmában, cégenként eltér.

2018. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!