Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » E-on. Mennyi a Fizikai munkáso...

Naagyatilla kérdése:

E-on. Mennyi a Fizikai munkások fizetése? Területgazda, hálózatszerelő fizetések? Mukakörülmények? Tippek?

Figyelt kérdés
Üdv. Mindenkinek. Villanyszerelő vagyok, plussz van egy erősáramú elektrotechnikusim, és érintésvédelmi és ebf. bizonyítványom. Építőiparban dolgozom 5 éve és váltani szeretnék. Az e-ont ajánlották. Hálózatszerelő vagy területgazzda vagy valami felülvizsgáló szeretnék lenni az e-onnál. Mennyit keresnek ott a felsorolt munkakőrben dolgozók? Mienek a munkakörülmények. Nagyon örülnék tapasztalatoknak. És tippeknek.

2018. júl. 9. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Kívülről:

Inkább legyél területgazda, és végezz el egy egyetemet.

Szerintem nincs már ott olyan, hogy hálózatszerelő, azt alvállalkozók végzik, az EON-os az üzemviteles. Bár a hálózatszerelést bonyolító beruházó, műszaki ellenőr, stb nyilván van.

Amennyire én tudom, azok keresnek többet, akik 120-ast is karbantartanak, meg középfeszültségű FAM-ot is csinálnak.

2018. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A környékünkön az e-on végzi a hálózat fejlesztést ill. Javitást. A területgazdának az állásajánlatban azt írja elég a technikum gyakorlattal. Plussz technikummal meg felülvizsgállói papirokkal lehet alállomásfelülvizsgáló is.

Csak a fizuról nemtudok semmit. Állítólag az állásinterjún megkérdezik mennyit szeretnél keresni. Ha sokatmondasz nemfoglalkoznak veled, ha nagyon alálősz neked cumi. Ezért szeretnék valami viszonyításalapot. Pl. területgazda mennyit kereshet?

2018. júl. 11. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel írtam, hogy kívülről, hát a fizetést nem tudom. Mást meg szemlátomást mindent tudsz.

Nyilván nem arra gondoltam, hogy olyan munkakörnél jelentkezz továbbtanulási támogatásra, ahová nem kell a képzettség.Semmi nem tiltja a cégnek, hogy területgazdaként dolgozóból legyen a következő középvezető.

2018. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!