Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanar vagy Ovono? Melyik a...

Tanar vagy Ovono? Melyik a jobb szakma?

Figyelt kérdés

Lecci ne irja senki azt, hogy egyik sem mert keves a fizu. Igen tudom, hogy keves, de nem azt kerdezem. Melyik a jobb szakma es miert? Melyiknek milyen pozitiv es negativ oldala van? Szoval szerintetek melyiket jobb csinalni?


Bocsi a helyesirasert, laptoprol irok. Es bocsi ha rossz kategoria.



2018. júl. 9. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Egyáltalán nem kevés a fizu a tanároknak. Nyáron fizetett szabadság, amúgy meg semmi dolguk az ég világon, nyugis, laza meló, csak előadást kell tartani. Tudom mert mérnöktanár voltam egy évet egy szakközépben. Aztán persze elmentem egy multi céghez sokszoros fizetésért. De a sok fizetésnek ára van, itt tényleg dolgozni, hajtani kell, nagyon stresszes. Meg túlórák vannak.
2018. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
És mi van akkor ha laptopról írsz? Miről tudsz helyesen írni akkor?
2018. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most laptoprol irtam mert ezt volt a kozelembe. Neharagudj, de nem fogok magyarazkodni, amugy sem ez volt a kerdesem. Ha nem tudsz a kerdesre valaszolni akkor inkabb ne irj semmit. Koszi
2018. júl. 10. 01:30
 4/5 anonim válasza:
40%

Nem akarok kötözködni, de ne menj tanárnak, hiszen akkor legalább a légyszi szót le tudnád írni, pláne ha gépről/laptopról írsz, ki is javítja. Na de akkor rátérve a válassz komolyabb oldalára.

Első szempont természetesen az, hogy hova húz a szíved. Inkább gyerekeknek akarsz valamit a fejébe tömni, de valószínüleg sokak nem szeretik, azonban találkozhatsz értelmesebb okosabb gyerekekkel is. Ezek mellett figyelni kell arra, hogy ne kivételezz senkivel sem, és az anyagot rendesen le tudd adni.

Ha óvodába mész, akkor az iskolában tanultakkal annyira nem kell foglalkozni. Gyerekeknek kell segíteni mindenben. Néha hányást takarítani, ápolni, bekötni a cipőjét, segíteni felvenni a kabátját, altatni, egyéb dolgok. Ez sem egyszerűbb hiszen a kisgyerekek nem mindig olyan aranyosak, ha már nem a germekedként tekintesz rá. Mellette jönnek majd a szülők is mindkét esetben hogy ez meg az miért van és miért nincs. A fizetés is egy szempont, hogy hol keresnél többet valamint mi van elérhetőbb, jobb helyen.

Így ezt nem lehet megmondani, de remélem azért tudtam segíteni

2018. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a tanárt ajánlóm egyik ismerősöm tesi tanár és már havi 260000Ft visz haza igaz már pár éve bent van a szakmába.
2018. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!