Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri kiadni pénzt ilyen SQL...

Megéri kiadni pénzt ilyen SQL kurzusért?

Figyelt kérdés

[link]


11 dollárt megér ez az SQL kurzus? Egyszerűbb lekérdezéseket már tudok írni, feltételes lekérdezések is mennek, tudok JOIN-al különböző táblákat összekapcsolni, aggregát értékeket számolni SUM-al meg hasonlókkal, tudok táblázatokat módosítani, khanacademy féle kurzust csináltam végig. Üzleti elemző szeretnék lenni, annak érdekében tanulok most SQL-t, hogy meg tudjak csípni ilyen területen egy gyakorlati állást. Gondolom amit eddig tanultam az nem elég ehhez, de akkor hogyan tovább? Megéri kiadni erre a kurzusra ennyi pénzt, és ez már elég lesz a legtöbb helyre? Vagy milyen más opciók vannak?



2018. júl. 10. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Ezzel akarsz foglalkozni és 3000 forintot sajnálsz? Elég furcsa...


Egyébként könyvekben is mindent megtalálsz, sőt többet is. Érdemes online kurzusukra, egyetemi jegyzetekre és könyvekre építeni. Pl meg tudsz tervezni egy kisebb relációs adatbázist?

2018. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi pénzt, sírok... Ha 11 euró fáj neked, akkor ne erőltesd, töltsd le torrentről.
2018. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljesen érthető a kérdésem, felesleges akadékoskodni. Kíváncsi vagyok érnek-e bármit számomra ezek a kurzusok. Ha teljesen feleslegesen vásárolom meg, mert semmi újat nem tanulok belőle akkor nem 11 dollárt nem fogok kiadni érte, hanem 1-et se, mert felesleges pénzkidobás.
2018. júl. 10. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Ott van leírva, miről van benne szó. Csak el tudod dönteni, hogy azokat a témaköröket ismered-e vagy sem.
2018. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom neked egy kurzus az 1. világháborúról szól tudni fogod nyújt-e neked új ismeretet nagyokos? Egy adott téma sok mindent magába foglalhat, az anyag nehézségének ismeretének hiányában nem lehet ilyet eldönteni. És nem csak erről szólt a kérdés. Ha meg nem tudsz válaszolni kár idejönni okoskodni.
2018. júl. 10. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Udemyn van pénzvisszafizetési garancia, illetve a legtöbb kurzus tematikáját is el lehet előzetesen olvasni (illetve mintavideókba belenézni).
2018. júl. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Udemy kurzusokat meg tudod venni, majd letolteni, utanna meg visszakerni az arat. De legyen benned annyi hogy ha hasznalod akkor adsz ra ki penzt. Legyel korrekt.
2018. júl. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg a kurzus leírását, de ha az tényleg stabilan megy, amit leírtál, akkor szerintem hagyd a fenébe, egy üzleti elemzőnek ennyi pont elég (igazából még egy fejlesztőnek is majdnem, DB admin meg gondolom nem akarsz lenni).
2018. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!