Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jelent a kézzel írt...

Mit jelent a kézzel írt önéletrajz?

Figyelt kérdés

Fényképes kézzel írt önéletrajzot X címre kérjük megküldeni.



ezt írják... pedig van egy nagyon menő saját magam által szerkesztett PDF alapú önéletrajzom fényképpel,letisztult rövid, mégis minden benne van...


Most ez mi ? firkáljak egyet kézzel és ragasszak rá egy képet ? vagy rajzoljak ? :D


2018. júl. 11. 12:42
 1/7 anonim válasza:
53%

[link]



Nyomtass rá fényképet és ird meg azt vagyg éppel csináld meg

2018. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát de írtam , hogy pdf alapú már van, nyílván géppel csináltam... de én a kézzel írt alatt azt értem, hogy kezecskéimmel írom le, hogy név : xy ... stb ? !
2018. júl. 11. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Kíváncsiak az írásmintádra, abból sok mindenre lehet következtetni. Helyesírásról meg nem is beszélve, de azt ki lehet cselezni. Az a szívás, ha előttük kell írni, ott nincs aki segítsen. A fénykép meg a fizimiskád miatt kell.
2018. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Áh közben lenyomoztam ezt az irodát... a cigánytelep közepén van, lepukkant, romos, nem túl bizalomgerjesztő hely... felejtős :D
2018. júl. 11. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Igen, a kézzel írt önéletrajz azt jelenti, "Menekülj!".

A grafológia áltudomány, sosem sikerült modern, tudományos értelemben bizonyítania, hogy az írásképből lehetne a személyiségre következtetni. Sok idő volt ude eljutni, korábban még bíróságok is támaszkodtak grafológiai "szakvéleményekre".

[link]

2018. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Lehet azt akarták hogy rajzolás le magad....:D
2018. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sosem láttam még ilyet.. egyébként egy kis cég azt írja az internet h 4 fő... végrehajtási iroda
2018. júl. 11. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!