Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Probléma a diákmunkával. Mit...

Probléma a diákmunkával. Mit tennétek a helyemben? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit bonyolult lesz az, amit itt leírok, de remélem páran tudtok majd segíteni.


Tavaly nyáron két helyen kezdtem el dolgozni: egy árufeltöltős, meg raktáros munkát vállaltam egyszerre, mindkettőt heti 2-3 alkalommal.


Az árufeltöltést nyár végén felmondtam, és tudtam, hogy soha többé nem szeretnék az lenni...


A raktárban azóta is dolgozom, fizetést is emeltek már (az emberhiány miatt, viszonylag messzi helyen vagyunk).


Viszont a "projektvezető asszisztens" csajszi sosem bírta az arcomat, flegma hangnemben kommunikált velem. Rajta kívül volt egy másik, aki normális volt, de őt kirúgták, a helyére másokat raktak.


Munkát ugye úgy kapunk, hogy előre be kell írni magunkat egy e-táblázatba, és elvileg megkapunk x alkalmat az adott hétre.

Gyakorlatilag mostanában néha a felét sem kapom meg: mindez elvileg a "korrektség" jegyében megy, gyakorlatilag meg úgy néz ki, hogy aki nem nyalt be vmi csopveznek (? én egyet elküldtem a hal@l f@@@szára, mert kb. a semmiért szidta az anyámat... többször is.), az nem kap alkalmat, csak minimálisat.


Ma lett elegem, a 3 beírt alkalomból kaptam... 0-t...

Ez negatív rekord, eddig legalább a legalacsonyabb grade-kbe beraktak...


Kb. ennyi lenne a problémám.

Kérdés: tehetek valamit, érdemes új helyet keresnem, vagy törődjek bele, hogy most nyáron már nem fogok pénzt keresni?


1 év munkatapasztalatom van, angol/német B2, orosz alapszintű nyelvtudással rendelkezem. (tudom, ez nem sokra elég, de talán annyira f¤s helyzetben nem vagyok, mint tavaly...)


18F



2018. júl. 13. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Beszélsz a csoportvezetővel, hogy szeretnél több munkát. Közben pedig új helyet keresel és ha sikerül, akkor jó alaposan kiosztod az utolsó napodon ott.

Kb. olyan szinten, hogy érezze azt, hogy amennyiben az utcán meglátod akkor jobb ha szalad mert, felakasztod :D

2018. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden diák most szeretne dolgozni.


A lányom is max. heti 1-2 alkalommal kap időpontot.

2018. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, mindenki most szeretne dolgozni, de attól falra tudok mászni, amikor az újakat beosztják nehéz/jól fizető helyekre, és én még tanítsam be, de úgy, hogy kevesebb pénzt kapok :D

Közben a munka meg úszik :DDD

2018. júl. 13. 15:28
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezert ne kuldd el a fonokod a h@lal f..szara. Latod kerdezo, te huzod a rovidebbet. Az egyszeru beosztott mikor tanul vegre tisztelet?
2018. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az egyszerű beosztott....


Csopvez én is voltam ritkán... (pár alkalom)

Véletlenül akkor nem csúszott semmi.

Azt meg elismerem, szidta az anyámat/ordított teli torokból rám, ez kihozta belőlem a vérszemet. Sajnos.

2018. júl. 13. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nehez eleted lesz, ha minden ordito ember kihozza majd beloled munkaban a verszemet. Probald meg elengedni a dolgot, mert kapasbol talalnak 8 masikat a helyedre, ha kirugnak.
2018. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.


Megpróbálok találni egy másik helyet.

Egyébként mi értelme van így az életnek?


Ha az embernek a munkahelyén mindenki beszólogathat, allandoan szívás van, mindez persze vicc pénzért...

2018. júl. 13. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Vezetőnek kell lenni. Akkor majd te szólogatsz be nem vicc pénzért.
2018. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szétnéznék én is másfelé. Amúgy hát nemtom mennyire jelenti azt, hogy n em becsülnek meg. Viszont ja, szét kéne nézni másfelé, eléggé olybá tűnik.
2018. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!