Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kell tennem, milyen...

Mit kell tennem, milyen oldalakat kéne nézegetnem ha magyar cégen keresztül szeretnék kimenni Németországba?

Figyelt kérdés

Nem tudok németül, angolul is csak az iskolában megtanultakat. Ezért a párom (aki Németországban dolgozik) azt javasolta hogy magyar cégen keresztül menjek ki, és közben megtanulnék németül.

De hol nézegessek ilyen oldalakat, hol keressek ilyen céget? És mit kell tudni róla? Milyen munkák vannak? Milyen a fizetés?

Csak egy érettségim van, szakmám (egyenlőre) nincs.


2018. júl. 15. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Gyári munka, és örülhetsz ha nem lesz lehúzás a vége.
2018. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Itthon dolgoztam már gyárban, ott lehúzás volt a vége...ezek szerint külföldön is ugyanez van?
2018. júl. 15. 15:44
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Gondolod nyelv nélkül nem fognak lehúzni? :D A párod miért nem segít munkát keresni, ha ő már kint dolgozik? Magyar cégeket felejtsd el, még a német is le fog húzni, nem hogy a magyar.


(u.i.: Németországban dolgozom)

2018. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Én sem értem a párodat. Ő kint van, ergo valamit csak ért a nyelvből(többet, mint te). Könnyebb volna ha ő segít neked.
2018. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azt mondta segít, de már 2 hónapja nem talál semmit...én azt gyanítom hogy mivel nincs nagyon ideje, ezért kedve se, elfeledkezik róla, de nekem azt mondja hogy megnézte...

A kezembe akartam venni az irányítást.

2018. júl. 15. 16:31
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Nyelvtanulással kapcsolatos oldalakat. Tényleg kimennél úgy egy idegen országba, hogy a nyelvet se beszéled még egy minimális szinten sem? A munkaszerződést hogyan fogod megérteni és elkerülni, hogy átverjenek? Orvoshoz elmenni, ha valami bajod van? Egyéb hivatalos ügyeket intézni? Bevásárolni?
2018. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Amiben csak lehet, segítene a párom, és mint mondtam, közben tanulnám a németet. Már most elkezdtem, de egyenlőre még nem sok minden ragadt rám, a kiejtéssel meg komoly gondjaim vannak, mivel angolosan próbálom kimondani, nekem úgy logikus....
2018. júl. 15. 16:38
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

"de már 2 hónapja nem talál semmit.."


kamuzik. én a nejemnek azonnal találtam, amikor utánam jött és még jogsija se volt, sőt, abszolút nem beszélt németül.

2018. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ugyanezt írtam, hogy szerintem nem volt kedve megnézni, de nem akart veszekedni ezért azt mondta nem talált. Kamuzott...Ezért szeretném én megnézni. Elvégre rólam van szó...
2018. júl. 15. 16:42
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
helyileg hol kerestek?
2018. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!