Mennyi 1600 GDP?

Figyelt kérdés
Mikor rákérdeztem egy angliai netto fizetésre, azt mondták 1600GDP.
2018. júl. 21. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

GBP

beírod a gugliba


1600 GBP in HUF

2018. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ha el akarsz menni egy idegen országba dolgozni, akkor a helyi valuta árfolyamával igazán illene tisztában lenned
2018. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hm, tekintve hogy az Egyesült Királyság GDP-je 2,619 billió USD volt 2016-ban, ennek az 1600-szorosa elég jó összeg, szerintem fogadd el ;)

(Bocsi, nem tudtam kihagyni)

Amúgy 1,600 GBP (great BBBritish pounds) kb. 550-600e Ft körül mozog, árfolyamtól függően.

2018. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért érdeklődöm kedves kritikus második, hogy tisztába legyek vele. Mi másért? Többieknek köszönöm a választ.
2018. júl. 22. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Könyörgöm ennyi ésszel ne hagyd el az országot mert csak szégyent hozol rá. Minden sarkon van egy valutaváltó nagy táblával rajta és két gombnyomás googlen megnézni. Ha ezt nem tudod önállóan megnézni akkor gondok lesznek és kétlem, hogy 1600fontot ajánlottak. A gagyi munkákért jó ha ezret fizetnek az a minimálbér kb. Erősen kétlem, hogy aki nem tudja leírni ,hogy GBP és nem tudja átszámolni forintba annak hatalmas szakértelme lenne akármiben is. Szerintem kamu.
2018. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!