Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennyi információ elég egy...

Ennyi információ elég egy önéletrajba, ahhoz, hogy felvegyenek egy boltba dolgozni?

Figyelt kérdés

Személyes adatok,célomnak azt írtam,hogy: Megfelelni az elvárásoknak.Továbbá

minnél tovább bővíteni a szakmai

tudásomat.


Magamról:

Egy illedelmes és tanulékony személy

vagyok.A munkatársaimmal pedig

együttműködő.


Nyelv:

Angol: Középfok / kommunikációs

szint

Bár nincs belőle nyelvizsgám,de folyékonyan angolul tudok,mivel online szoktam beszélgetni,miközben játszok.


Hobbi:

Sport,nyelvtanulás,film nézés


Számítógépes ismeretek:

Felhasználói szint


Csak iskolai gyakorlaton voltam.



2018. júl. 22. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
bőven.
2018. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ejj... a “minél” az egy “n”, remélem az önéletrajzodban nem rontottad el. A filmnézés egy szó.

Kevés és (szerintem) hülyeség, amiket írtál.

Angolra nem írhatod azt, hogy középfokon tudsz, ha nincs róla (nyelvvizsga)papírod vagy emelt érettségid. Az egy dolog, hogy játszás közben beszélsz valamennyire, de ez nem jelent semmit.


Bár őszintén szólva nem tudom, mik egy boltban az elvárások, lehet, hogy ez is megfelel nekik, de én azért bővíteném/finomítanék rajta. Nézz meg egy példát és próbáld az alapján megírni.

2018. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!