Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik biológia alapszakon...

Akik biológia alapszakon végeztek, tudnátok mondani tapasztalatot? Milyen munkakörbe tudnak elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 22. 19:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hú az elég gáz. Nem gondoltam volna hogy ilyen szívás a helyzet.


Akkor tuti ráállnék a bioinformatikára és a programozásra.

2018. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Lux morulus válasza:
Ez már milyen!? Jól megfizetik a tudást. Menj el tanárnak. Pár év és nem keresel majd rosszul.
2018. júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Dehogy fizetik meg... ez Magyarország...


Ne viccelj, az egyetemi tanársegéd kevesebbet kereshet mint egy végzős PhD-s.


Soha az életben nem keresel szeritem biológia alapszakkal 140-150-nél többet. Közalkalmazottként 180-nál többet. Az pedig egyáltalán nem jó fizetés.


Biotech, bioinformatika, kutatás fejlesztés... 250 nettó kezdőfizetés, ami kúszik fel 4-500 ezerig 5-10 év munka alatt.


Komoly senior fejlesztő 6-800 ezer nettó.


Na azt mondom az a normális fizetés... minden más éhbér ezért a tudásért.

2018. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lux morulus válasza:
Irónikusan akrtam, de lehet nem ment át.
2018. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Meg ne próbálj csak alapszakot elvégezni, mert 3 évet elcseszel az életedből és nem lesz munkád, vagy ha igen egérszart takaríthatsz, mint, ahogy a többiek is írják!!! Nem bántani akarlak, tényleg a jó szándék vezérel csak! Még MSc-vel is nagyon(!) kérdéses a dolog, de úgy jobb esélyeid vannak. De ha komolyan gondolod, akkor PhD-re tervezz! Nem annyira régen láttam egy hirdetést, ahol posztdok genetikust kerestek genetikai kutatásokhoz. Mondjuk szerintem ez elég fura, hogy egy egyetemi kutatáshoz hirdetni kell. A bérezés 300e-500e között volt (természetesen bruttó), ami már elég jónak számít.
2018. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!