Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan mondjam el, hogy nincs...

Hogyan mondjam el, hogy nincs éretsségim interjún?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy egy közeli ismerősömnek nem akartam elmondani, hogy nem sikerült az érettségi, és hazudtam róla, borzasztóan szégyellem magam, miatta, de úgy gondoltam a pótérettségiig a pár hónap már nem számít. Közben elkezdtem munkát keresni, és ő is mondta hogy majd beajánl a munkahelyére. Lelkesen el is fogadtam, jött a telefon, és a héten várnak egy interjúra,de nem tudom ,hogy most mit tudnak az érettségimről... telefonban egyszer sem kérdeztek rá, ezért feltételezem, hogy az ismerősöm azt mondta, hogy megvan, de az interjún én ezt, hogy mondjam el, hogy nincs? Egyáltalán nem hittem, hogy ilyen helyzetbe kerülök egy kis füllentés miatt :(
2018. júl. 23. 20:20
 1/8 A kérdező kommentje:
érettségim*
2018. júl. 23. 20:20
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
vegyél egyet a kgst piacon oszt jónapot.
2018. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
"nincs érettségin" így
2018. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
38%
Ne mondd el. Látni fogják rajtad.
2018. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező!


Ha szóba kerül, akkor ne azt mondd, hogy nincs, hanem azt, hogy folyamatban van.

2018. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen munkahelyre ajánlottak be? Ha szükséges az érettségi hozzá akkor mondd azt, hogy "nincs érettségim, folyamatban van", ha nem szükséges akkor ne említsd, mert nem érdekes.

Most nem bántásból, de ha már az érettségin elvérzel, akkor később hogyan szeretnél boldogulni? Gondolom ha érettségizel akkor később egyetemre szeretnél menni.

2018. júl. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Utolsónak mondom, hogy az érettségin egy tárgyból megbuktam. Jelenleg 30 éves vagyok egyetemet végeztem, és az adott körben elismert pozícióban dolgozom...
2018. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aha, persze. Erre mondja az angol, hogy ”a likely story”...
2018. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!