Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyszer szeretnék légiforgalom...

Egyszer szeretnék légiforgalom irányító vagy pilóta lenni, hogyan lehet már most rákészülni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és mindig is vonzottak a repülők. Szüleim azt hitték valami kisgyereki hóbort, hogy én pilóta akarok lenni, de a mai napig szinte arra vágyom, hogy valami repüléssel kapcsolatos munkám legyen. Nem a fizetés miatt, mint a légiforgalom irányítónál, hanem egyszerűen ez vonz. Oda tudom nehéz bekerülni, de nagyon élvezném, hogy ilyne munkát végezhetnék. És szeretnék felkészülni rá, hogy akár 5-10 év múlva megpróbáljam :) Nem tudom, hogyan lehetne készülni? Angolt azt tudom, de egyéb ötletek?

2018. júl. 28. 14:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azért akarok légiforgalom irányító lenni, mert szerintem egy fokkal könnyebb mint egy női pilóta xD
2018. júl. 28. 14:28
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. úgy fejlesztették ki a Feastet, hogy ne lehessen rá felkészülni. Az első elég könnyű, hamagas az IQ-d és tudsz angolul, de a második nagyon nehéz. Nagyon stresszes, sok a multitasking, én teljesen leizzadtam. Nem is mentem át. Olyan embernek való, aki minden helyzetben nyugodt, gyors a felfogása, és egyszerre 3-4 dologra tud figyelni.
2018. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De előtte van az a 2 éves felkészítés? Elég komolyan veszik a tesztet tudom, de inkább próbálom meg egyszer az életben, mint hogy soha.
2018. júl. 28. 14:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Feast előtt nincs felkészítés, se gyakorlás. Ha átmész, akkor van képzés.
2018. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs a tesztről valami információ? Értem én, hogy a rátermettséget nézik, de mik ezek pontosan? Nem vagyok hülye, de nem is vagyok egy lángész se.
2018. júl. 28. 15:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Írj privátban.
2018. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Estádio de Felchút ***** válasza:

Itt tudsz jelentkezni és itt vannak infók is:


[link]


Őt olvasd el:


[link]


Numerikus készségek, problémamegoldó készség, koncentráció, multitasking, kb. ezek kellenek.

De gondold végig, mert ha a teszten elbuksz, soha többé nempróbálhatod meg.

2018. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A légiforgalom irányítás sokkal nehezebb, mint pilótaként repülni. Esetleg tanulhatsz még repülőmérnöknek az is jó. De pl Nyíregyházán és Debrecenben tanulhatsz pilótának [link]
2018. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szüleim nem akarják, hogy pilóta legyek, vagy repüljek, mert szerintük nem nőnek való. Sokat vitatkoztunk ezen, de ők féltenek és nem akarják azt :(
2018. júl. 29. 20:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy, csak el tudod dönteni, hogy mit szeretnél az életben. Ha ez a szíved vágya, van rá pénzed és meg tudod csinálni, akkor legyél pilóta.
2018. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!