Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek a pilóták fizetése...

Szerintetek a pilóták fizetése stagnálni fog az elkövetkező 10-20 évben vagy inkább csökkenni fog?

Figyelt kérdés
Ryanair, wizz air, easyjet pilóták fizetésére értem, illetve, ha valaki tudja, akkor a hagyományos légitársoságok pilótáinak juttatásainak alakulását is leírhatja.

2018. júl. 29. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy emelkedni ez a 3 lehetséges csökkent, stagnál vagy emelkedik
2018. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy rengeteg pilótára lesz szükség az elkövetkező években. Ha nő a kereslet, akkor feltehetően nő a kereset is, ahogy látjuk ezt napjainkban például a bolti eladóknál.
2018. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy valakinek az adott munkakörben csökkenjen a fizetése viszonylag eléggé ritka.

Pár helyen előfordulhat, azonban nem szokott világméretű tendenciát mutatni, ha szükség van rá.


Na már most, pilótákra mindig is szükség lesz. Egyre jobban.

Akkor mitől csökkenne? Semmitől..


Stagnálás előfordul, sőt gyakori de emelkedni fog.


Pontosat meg nem lehet tudni, nem vagyunk jósok.

2018. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azta köszönöm a gyors válaszokat.

Igen a harmadik lehetőséget azért nem említettem, mert magyar viszonylatban rengeteg pénzt keresnek a fapadosoknál, igaz , nagyon sokat is repülnek, mellesleg állítólag elég sok mindent, amit a hagyományos légitársoságoknál fizetnek, ott nem fizetik és saját zsebből kell.

2018. júl. 29. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!