Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elutasítok egy állásajánlat...

Ha elutasítok egy állásajánlatot jobb ajánlatra hivatkozva, van rá esély, hogy magasabb bért ajánlanak?

Figyelt kérdés
Szükségük van az emberre, jövőhéten kellene kezdeni, ennyi idő alatt úgysem találnak mást.
2018. aug. 9. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Má' mé' tennék?

Gondolod, nem látnak át a szitán?

"ennyi idő alatt úgysem találnak mást"

Ha ez így lenne, eleve magasabb bért ajánlanának.

2018. aug. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb megmondani nekik, hogy magasabb fizetésért elvállalnád a munkát? Ha elutasítod jobb ajánlatra hivatkozva, akkor azt mondják, hogy fogadd el ő meg majd találnak mást. Ha meg csak kamuzol a másik ajánlattal az nagyon átlátszó és eléggé gerinctelen dolog. Szerintem te sem akarsz olyan munkahelyen kezdeni, ahol egyből átvernek. Nyilván ők sem akarnak ilyen munkaerőt.
2018. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, milyen munkáról van szó?
2018. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tesztmérnök, és nem kamu, 3 ajánlatot kaptam
2018. aug. 9. 09:00
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Úgy fogalmazd meg hogy ennyiért már nem tudod elfogadni, kaptál egy magasabb ajánlatot, de nyitott lennél bértárgyalásra. Ha akarnak, emelnek, ha nem, meg ott a másik munka.
2018. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha elutasítod akkor nincs esély. Ha közlöd, hogy X fizetésért tudod elvállalni akkor még lehet.
2018. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enis tesztmernok vagyok 2 ev tapasztalattal bp 450 netto + cafeteria :) majd tajejoztass h mennyit kaptal, nagyon kivancsi vagyok
2018. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!