Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Telekomnál dolgozni?

Kiss Erna kérdése:

Milyen a Telekomnál dolgozni?

Figyelt kérdés
Értékesítői munkakörbe keresnek munkavállalót egy kisebb városba. Nekem az a furcsa, hogy minden nap 9-17 óráig lennék bent hivatalosan (nyilván munkakezdés előtt és után is bent kellene még lenni valamennyit, amíg elvégzem az "elő és utómunkálatokat"), úgy, hogy nem lenne társam, teljesen egyedül lennék. Nem lenne túl monoton minden nap? Tervezik, hogy szombaton is nyitva lesznek, ezért jár esetleg valamilyen kompenzálás (pl.: pénzbeli)? Nyilván jönnek-mennek az ügyfelek, de úgy láttam, hogy ebédidőre nem zár be. Az ebédet így hogyan oldanám meg? Nagyon nehéz munka mentálisan, pszichésen (nyilván egyén és beállítottság függő, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, aki esetleg dolgozott vagy dolgozik ilyen munkakörben)? Sokat kell utazni (képzések, megbeszélések stb.)? Az alapbér mennyi kb (jutalék nélkül)? Nyilván megfogalmazódik bennetek, hogy miért nem az állásinterjún kérdeztem rá ezekre a dolgokra, de megmondom őszintén, hogy egyszerűen annyira sok információ "borult" rám, amikor beszélgettünk, hogy ezek a dolgok már csak most, utólag fogalmazódtak meg bennem. Köszönöm szépen a segítségeteket előre is!

2018. aug. 17. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Saját Telekom üzlet, vagy egy partnercégé? Azon is múlik. Melyik város?
2018. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Partnercég.
2018. aug. 20. 17:04
 3/4 anonim válasza:
62%

Szia!

Én CallCenteres vagyok, amit tudnod kell, hogy nagyon nehéz elsajátítani a rendszereket,a képzés során körülbelül a negyedét tanulod meg annak amire szükséged lesz.Sok segítség kell majd az elején, VISZONT partnercégeknél nem nagy az elbocsátások száma. Kevesebb a követelmény, amire szükséged van, az a higgadtság illetve az, hogy nagyon szeress emberekkel beszélni.Idegrendszerrel nemtudom mennyire kell rendelkezni személyesen, akkor úgymond visszafogottabbak az emberek. Ugye többen vagytok bent egyszerre, mindenkinek van egy intervalluma, hogy mikor mehet el enni,pisilni,cigizni.(Tehát,ha bentvagytok 6an akkor 1 elmegy kajálni, a többi 5 dolgozok,majd váltás)Mentálisán nem nehéz munka, ha belejösz, nekünk kb másfél hónap, br ennyi idő alatt mi kb ezerötszáz emberrel beszélünk, személyesen lehet 3 hónap akár, mire teljesen belejösz,utána semmi gáz nincs.Továbbképzéssel ritkán kell császkálni, üzletvezető tájékoztat a fontosabb változásokról, de levelet is kapsz róluk.Pontos bért igazából nem lehet saccolni, vannak különböző kiemeltségű értékesítők, attól függ mennyit teljesítesz, azzal az alapbéred és a jutalékod is nő.Remélem tudtam valamennyire segíteni, ha kérdésed van írj privátban :)

2018. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm a részletes segítségedet, ma megyek 16:00-ra beszélgetni (2. forduló), írok majd, hogy hogyan sikerült. Legyen szép napod! :)
2018. aug. 21. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!