Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik európai országba...

Melyik európai országba érdemes kiköltözni örökre? (Angol nyelvtudással) Milyen állások fizetnek a legjobban? Külföldön jobban meg lehet élni, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ugyan még nagyon messze áll ez tőlem, de amint befejezem az iskolát/egyetemet, el szeretném innen húzni a csíkot, de még nem tudom hova, csak el ebből az országból.

2018. aug. 18. 23:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom, ez így elég tág fogalmú kérdés, bocsánat. Angolt társalgási szinten beszélek, minden nap használom, nagy szeretem ezt a nyelvet, ameddig tudom (anyanyelvi szinten szeretnék majd beszélni), fejlesztem. Emellett olaszt tanulok még, de nagyon az alapoknál járok még.
2018. aug. 18. 23:33
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Románia, Fehéroroszország, szenegal, Szudán, Szíria, Nepál, Burma, Szomália ezek közül válassz esetleg még Ukrajna
2018. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kulfoldon akkor lehet jol megelni ha valami speci jo szakmad van, akar vezetoi allas. De ezt otthon is jol megfizetik. Ha takaritani mesz ki, annak ugy semmi ertelme.

A legtobb kulfoldre meno dolgozo nem potolhatatlan munkat vegez, tehat az is csak akkor “eri meg” ha kenyeren, vizen el, berel egy szobat 10-ed magaval, es hazahozza amit osszegyujtott. Egy ismerosom 10 evig csinalta ezt amerikaban es igy vett otthon egy lakast. Viszont ha jo vagy valamiben, tanult, diplomas, qrvajol kereshetsz!

2018. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

"amint befejezem az iskolát/egyetemet, el szeretném innen húzni a csíkot, de még nem tudom hova, csak el ebből az országból"


Csak el ebből az országból, amelyik diplomát ad a kezedbe... Gusztustalan.

2018. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bferike ***** válasza:
23%

A kèrdèsek többsège èrtelmetlen itt, ahogy ez is, illetve minimális internetezèssel megkereshetnèd magadnak.

1. Hol hivatalos nyelv az angol Európában ?

2. A legjobban azok az állások fizetnek,ahol több számjegy van egymás mellett a fizetèsi papíron.

3. Az attól függ mi a jobb èlet !

2018. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De azt se árt belekalkulálni, hogy ahol hivatalos nyelv az angol, ott nem elsősorban azokra van szükség, akik nem anyanyelvükként beszélik...
2018. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ausztria, Németország, Franciaország, Svájc, Belgium, Luxemburg, Hollandia, Dánia, Norvégia, Svédország, Finnország, Írország.

Ezekben az országokban a legmagasabb az életszínvonal és a "legstabilabbak" gazdaságilag. Az Egyesült Királyságot azért nem írom, mert a Brexit miatt eléggé bizonytalan a helyzet.

2018. aug. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
24%
A csóró hülye az mindegy hová megy!!! Akinek megvan a tudása és vagy tehetsége az bárhol sikeres lesz van ahol lehet könnyebben van ahol nehezebben. Nézz szét tele az utak luxus autókkal Magyarországon is szóval hazáját okolni sikertelensége miatt a buta és elcsépelt magyarázkodás. :D
2018. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket.


Elsősorban azért szeretnék külföldre költözni, mert imádok más országban lenni, és szeretem angolul beszélni.

2018. aug. 21. 14:25
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha államilag finanszírozott egyetemre fogsz járni, annak az árát ki kell majd, akkor fizetned vagy ledolgozni Magyarországon az árát.
2018. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!