Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri autószerelőnek tanulni?

Megéri autószerelőnek tanulni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen egy jó autoszerelo, aki képzi magát később igencsak jól tud elni
2018. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó autószerelőért úgy sorban tudnak állni mint egy falat kenyérért.


Csak a probléma az hogy a szakma öregjei szépen lassan kihalnak.

Alig van már olyan iskola ahol "mesterek" tanítanak.


Gyorstalpalós tanfolyamok,szakgimnáziumok meg annyira alap tudást adnak, hogy neked utána még sok-sok évig kell profi helyen dolgozni hogy minél többet eltud sajátítani a "fogásokból"


Csak ugye ezekből a profi műhelyekből is egyre kevesebb van..

2018. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is épp keresek jó autószerelőt a cégünkbe de valami katasztrófa mennyi ostoba ember van...

Azért mondom mert helyzet az eddigi emberkéknél: *hírdetés*

29 éves fiatal de annál tapasztaltabb srác keresi autószerelőműhelyét magas fizuval jó munkakörnyezettel stb stb.

Kérem h küldjön önéletrajzot. Látom hogy volt xy helyen és kb 6-8 éve dolgozik ebben. Első szerelésnél fingja nincs miről beszél a kliens... jó apám v én átveszem, hogy megcsináljuk... de amikor ez már a többedik alkalom és nem volt 1 olyan autó sem amit megjavított volna ... az azért húzós. Megjegyzem újra, több ilyen eset volt. Én tudok autót szerelni pedig nő vagyok... úgyhogy tanúlj tanúlj tanúlj, hogy felvehesselek magas fizuval ;)

2018. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
"tanúlj" khmm
2018. aug. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!