Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Novotel, Hilton hotel stb...

Novotel, Hilton hotel stb hotel reggeliztető felszolgálók mennyit keresnek (8 órás)?

Figyelt kérdés
Mennyit keres egy reggeliztető felszolgáló? Tudom helyenként eltér de az ilyen nívósabb hotelekre gondolok...

2018. aug. 23. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

15 éve dolgoztam Hiltonban akkor 130 ezret adtak, de akkor egy ritka szar fizetés volt, persze az okosság, meg a jatt segített rajta, de aztán eljöttem.

De ahogy hallottam, jelenleg 200-nál többet nem igazán adnak. Az meg a 15 évvel ezelőttihez édes kevés.

Ráadásul a reggeliztetés, nagyon monoton meló. 4-5 hónap alatt ki lehet égni benne.

2018. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hilton (westend) próbaidő alatt 3 (3 hónap) ~14 0nettó, próbaidő lejárta után valamivel több, olyan 150-160 körül jön ki egy hónapra. Ezért a pénzért tedd oda magad, reggeliztess 200-300 főt, told le a sokszor 100 fos ebéd csoportokat.


Egyébként jó munkahely, én szerettem ott dolgozni, de nem éri meg ezt a pénzt.

2018. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés, a reggeliztem ő dolgozik napi 2-3 òrát és kész? Mert akkor szerintem elég jò fizu az a 200.
2018. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Bemegy reggel 6ra, előkészítik a büfét az éttermet, letoljak a reggelit, takarítás, bepakolas, ha van ebédre csoport arra készülnek elő (jobb helyeken általában mindig van), letoljak az ebédet, takarítanak, hazamennek. Persze vannak hattermunkak is, helyenként ez eltérő.
2018. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak reggeliztetőként dolgozok, napi 5 órát. A fizun is meglátszik.

6-ra megyek be, előkészítem az éttermet. Kipakolom a kajákat, amiket a szakácsok csináltak, kiteszem a kenyeret, zsemlét, kiflit, péksütit, joghurtokat, kefíreket, zöldségeket, felvágottakat, innivalókat. Utána fogadom a vendégeket. Elkérem a szobaszámukat is. Közben folyamatosan pakolászom a használt tányérokat. Amikor vége a reggeliztetésnek, utána visszaviszem a megmaradt kajákat a konyhára, a kenyeret és a többi dolgot. Megszámolom a vajat, a mézet, hogy mennyit tettem ki és mennyi maradt, ezáltal felírom a fogyasztást (leltár). Utána takarítok, aztán hazamegyek.

De vannak olyanok is, akik ebédeltetnek is. Olyankor a reggeliről mindent elpakolnak, ebédeltetnek, utána kitakarítanak és az alap dolgokat előkészítik a reggelihez. Ezzel megkönnyítik a dolgod.

2018. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 8 órázom, nettó 1000Ft/óra.

Négy csillagos szálloda.

2019. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!