Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angol, B kat. Jogsi és vezetés...

Angol, B kat. Jogsi és vezetési gyakorlat, Office ismeret elég lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 5 hónapja keresek munka mellett új állást, de úgy néz ki, a végzettségeimmel kidobtam 400 ezer forintot az ablakon.


Ha az angoltudásomat felfejlesztem, néha vezetek, gyakorlom a gépjárművezetést és van egy alap, nem is olyan rossz Excel-tudásom, az elég lehet egy jobb álláshoz?



Budapestről van szó, fizetési igényem nettó 130-140, 160-200 között pedig nagyon elégedett lennék. Csak ne a ctrl c, ctrl v billentyűk nyomogatásából, adatok összenézéséből és mások által elrontott adatok (totál gépies)kijavításából álljon.



Van esély?


2018. szept. 2. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire? Mihez értesz? Milyen pozíciót pályáznál?
2018. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezekhez értek és egy valami beosztott pozíciót ezen az állítólag pörgő munkaerőpiacon.
2018. szept. 2. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó lenne konkretizálni, hogy az "angol tudás" és a "nem is olyan rossz excel" mit jelent.


Mert egy jó angol és tényleg jó excel tudás alsóhangon 3 kiló.

Ellenben a nevemet talán el tudom makogni angol vegyítve egy képes vagyok abc sorrendbe rendezni egy oszlopot excellel pont kiváló képesítés Tesco árufeltöltőnek. Hozzátenném a 140-et ott is simán megkapod.

2018. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beosztott mi?
2018. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szűrés, sorbarendezés, színezés megy (bár a feltételes színezés nem mindig, gyakorolni kellene).

Ha, Darabteli, F-Keres, Bal, Jobb stb. mennek, de szerintem mást is meg tudnék tanulni, csak foglalkoznom kellene vele.


Word-öt is elég jól formázok, bekezdés, oldalbeállítás stb.

Itt lehet kopott a tudásom, de középsuliban versenyen is voltam.



HTML-t is tanultam anno, az alapok megvoltak. Nagyon-nagyon-nagyon pici programozási ismeretek is.



Angol.... Középfokú nyelvvizsgát letettem és utána még jártam magántanárhoz, de évekkel ezelőtt. Bár a hosszútávú memóriám jó.

Most 5 perc angol magazin, 5 perc angol nyelvtan, nemrég angolul kezdtem olvasgatni a neten.

A hallott szöveg értésem borzalmas, de próbálkoztam filmekkel is.

2018. szept. 2. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Vagyis összefoglalva: nem értesz semmihez.


Milyen végzettséged van egyáltalán?

2018. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A nem értesz semmihez nagyon bunkó megnyilvánulás, fogalmam sincs, hogy lehetsz 75%.


Akkor mi a ....-hoz kellene még érteni az Excelben?

Dolgozzak a Microsoft-nál?


Amúgy tényleg érdekelne, mihez, de itt csak a fusztráció kiélése és a másikba taposás megy, véletlenül se fogalmaznátok finoman illetve adnátok ötleteket...



A végzettségem nyilván irreleváns, ha azon akarsz szórakozni, olvasgasd Felvi.hu-n a büfészakok leírását.



Tudod, a munkámat annyira unom, hogy lassan kirúgatom magam és munka után jó lenne pihenni.

A szabadságaim eddig vizsgákra mentek (amikor nem ügyintézésre, szerelőre, stb), otthon pedig fogalmam sincs róla , milyen érzés pihenni, hobbival foglalkozni, nehát abban fejlődni... Pasizni? Égi messzeség.....

400 ezret kidobtam az ablakon OKJ-kra.



Kiégett vagyok má most, pihenni akarok és nem merek belekezdeni tanfolyamba, mert vagy a totális szabadidőhiányba halok bele vagy az a tanfolyam se ér majd semmit.

2018. szept. 3. 05:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen OKJ-aid vannak?


Ha már írták. Budapesten kívül is meg van a Tesco-nál 130-140 nettó amit írtál.


El kell keserítselek.

A B kategória olyan alap már szinte mint a 8 általános...

Az office ismeret is hasonló már...

Egyedül az angol tudásodról van papírod ,de azt is csak most kezdted el gyakorolni újra. De sajnos manapság már sokan beszélnek angolul, így ez is kezd egy picit elértéktelenedni. (bár ez lehet nem a legjobb szó rá)


Viszont a fizetési igényed tök normális, nem vagy elszállva.

2018. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Akkor mi a ....-hoz kellene még érteni az Excelben?" úgy alapnak: kimutatástáblázatok, a felsoroltaknál kicsit komolyabb függvények, xml táblázatok, alap makrók, diagrammok (nem csak oszlop) ---> ez egy alap excel tudás, ami neked van, az kb semmi, ne legyenek illúzióid


"Word-öt is elég jól formázok, bekezdés, oldalbeállítás stb.

Itt lehet kopott a tudásom, de középsuliban versenyen is voltam." szuper, és ezzel milyen piacképes tudásod van, semmi, ezt mindenki tudja, aki már látott Wordöt, ami kicsit "komolyabb" az az űrlapkészítés és ezt irodai admin munkakörben kéne is használni, vagy mi akarsz lenni, mert nem derül ki...


angolod a saját bevallásod szerint is borzalmas, akkor mire akarsz vele menni?


B-s jogsi meg alap



Ha megmondanád milyen végzettséged van, lehetne javasolni valamit, amin el tudsz indulni, de könyörgöm lásd be, hogy a MS Office tudásod a béka segge alatt van, ennél komolyabb dolgok kellenek manapság, amíg nem látod ezt be, addig munkád sem lesz (mondom ezt úgy, hogy én interjúztattam irodai asszisztenseket, akit felvettem, az mondjuk pont nem értett a Wordhöz, de az Excelhez ennél jobban, kb 2 perc alatt összehozott egy pivotot, diagrammokkal...és mondjuk 2 nyelven beszél, az egyiken közel anyanyelvi szinten --- ezért kapott diákmunkás bért, vagyis minimálbér -15 %)

2018. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!