Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a muinkáltatónak bérhátralé...

Ha a muinkáltatónak bérhátraléka van velem szemben húzza halasztja és én felmondok akkor mi van? Mert akkor fizetnie kell nem húzhatja tovább?

Figyelt kérdés

Amíg az ember állásban van akkor húzhatja a cég a pénzek kifizetését mondhatja hogy nem most de jövő héten ekkor meg akkor.

De ha én az asztalra teszem a nemfizetés miatt az azonnali hatályú felmondásom akkor felmondási idő vége (ami nincs is mert azonnali) + 5 nappal úgyis ki kell fizetnie tovább nem húzhatja mert nem vagyok többé állásban.

És akkor erre mit lép? Akkor se fizet majd?


2018. szept. 7. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
"Sajnaljuk, hogy elmesz, kivanunk sok sikert, minden jot a jovoben. Majd utaljuk a lovet, amikor lesz. Az Ero legyen Veled! Hianyozni fogsz!"
2018. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megteheti persze de akkor az 5+1edik napon a birosagon allok majd sorba a megirt keresetlevellel
2018. szept. 7. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:

"akkor az 5+1edik napon a birosagon allok majd sorba a megirt keresetlevellel"


Sok sikert!

2018. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy FMH még bíróság se kell.
2018. szept. 7. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Vagy az volt a kérdés, hogy hogyan viszonyul az elmélet a gyakorlathoz a témában?
2018. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"hogy hogyan viszonyul az elmélet a gyakorlathoz a témában?"


Igen, mily meglepő módon....


az a kérdés ha a cég nem fizet mert azt mondja majd majd én meg felmondok akkor mi lesz? mert a "majd" a felmondás pillanatában nonszensz kijelentés lesz.

Nem mondhatja.

De még az is lehet hogy ha felmondok azonnal kifizet és megkér mégse mondjak fel mert mamnapság embert pótolni főleg máról holnapra esélytelen.

2018. szept. 7. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:

"Igen, mily meglepő módon...."


Én kérek elnézést, a magabiztos bíróság meg FMH-s válaszaid megzavartak. Lásd első két válasz.

2018. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"És akkor erre mit lép? Akkor se fizet majd?"


Kérdezd meg a munkáltatót, vagy lépd meg az azonnalit és akkor megtudod.

2018. szept. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!