Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit fizet utánam a munkaad...

Poxtsedaysd kérdése:

Mennyit fizet utánam a munkaadóm szám szerint?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, ha 8 órában vagy bejelentve minimálbérre, akkor számokban mennyi amit ő(az én fizetéssemmel együtt)fizet? Tehát minden járulék. 4 oldalon néztem a 2018-as számokat, százalékban, de mindegyik mást írt.

Azért érdekelne, mert eddig egyszerűsítettben voltam bejelentve, de lehet hogy a továbbiakban mindkettőnknek megérné ha vagy KATA-s vállalkozóként jelentene be(50.000-t fizetne) vagy kisvállalkozóként 8 órás állás mellett(25.000) akkor ő még erre mennyit fizet? Köszönöm és bocsánat, de tényleg megtévesztőek az adatok!



2018. szept. 11. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Büntivel marhára nem éri meg a munkaviszonyt katával felváltani...
2018. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

28 ezer körül

Ne legyél katás, csomó hátránya van, esetedben pedig nulla előnye, munkáltatód járna csak jól, gondolom adna 91ezret továbbra is, aztán vagy befizeti az 50 ezret utánad vagy nem, ellenben te nem tudsz igénybe venni semmi adókedvezményt

2018. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!